DermacolAccessories trójkątna gąbeczka do podkładu

2×
Dermacol Accessories trójkątna gąbeczka do podkładu
Dermacol Accessories trójkątna gąbeczka do podkładu
Promocje
Zaoszczędź
6,63

Zaoszczędź 20%
4 szt.
5,30

W magazynie | 1,33 / 1 szt., w tym VAT | Kod: DER1395
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Gąbeczka do makijażu Dermacol Accessories zapewni Ci doskonały makijaż, wyglądający w pełni profesjonalnie.

Właściwości:

  • zapewnia wygodną aplikację także na krzywiznach twarzy
  • nadaje makijażowi profesjonalny wygląd
  • gwarantuje delikatną aplikację
  • wygodnie trzyma się w dłoni

Sposób użycia:
Nanieś make-up, podkład lub korektor na gąbeczkę, a potem lekko rozetrzyj go po twarzy. Po użyciu opłucz gąbeczkę w letniej wodzie z mydłem.

Czeskie kosmetyki Dermacol już od ponad półwiecza dbają o kobiecą urodę. Powstały w praskich studiach filmowych, gdzie specjaliści od makijażu filmowego połączyli swoje siły z dermatologami z Instytutu Kosmetologii w Pradze. Wspólnie stworzyli kryjący podkład Dermacol przeznaczony nie tylko na ekrany, ale i do codziennego użytku.

Dermacol Make-Up Cover był jednym z pierwszych podkładów na świecie i szybko stał się hitem, stosowanym nawet w Hollywood. W latach 90-tych firma kosmetyczna Dermacol oddzieliła się od studiów filmowych, w wyniku czego powstała oddzielna i wciąż wyłącznie czeska marka, będąca symbolem piękna dla kilku pokoleń kobiet.

Produkty Dermacol odnoszą sukcesy także poza granicami Republiki Czeskiej, a marka jest dziś obecna w ponad 60 krajach światach. W ostatnich latach z jej produktów mogą korzystać również mężczyźni, dla których powstała pierwsza kompletna męska seria Dermacol.