CuraproxPerio Plus+ Support 0.09 CHX pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł i paradontozie

Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł i paradontozie
Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł i paradontozie
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
39,00

Zaoszczędź 23%
75 ml
29,68

W magazynie | 39,57 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CUR02115
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Wzmocnij skuteczność stosowania płynów do ust Curaprox Perio Plus+. Pasta do zębów Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX wyróżnia się swoim dobroczynnym oddziaływaniem na zęby i dziąsła, jeszcze silniej wykazując swoje pozytywne właściwości przy stosowaniu wraz z płynami do ust, zawierającymi chlorheksydynę.

Ta substancja aktywna, dowodząca od lat swoich dobroczynnych właściwości w pielęgnacji jamy ustnej, zawarta jest również w paście do zębów Curaprox Perio Plus+ Support 0.09 CHX. Kwas hialuronowy zapewnia dodatkowo wyściółce jamy ustnej szybszą regenerację.

Właściwości:

 • chroni zęby i dziąsła przed tworzeniem się płytki nazębnej oraz przed innymi problemami w jamie ustnej
 • doskonała w kombinacji z płynami do ust z serii Curaprox Perio Plus+
 • nie wpływa na smak posiłków spożywanych po umyciu zębów

Skład:

 • chlorheksydyna 0,09% – znacząco eliminuje drobnoustroje w jamie ustnej
 • CITROX® – kompleks złożony z naturalnego ekstraktu z gorzkich pomarańczy i aminokwasów
 • fluorek sodu – zapobiega powstawaniu próchnicy
 • kwas hialuronowy – przyspiesza regenerację
 • PVP/VA – tworzy ochronny film na zębach, dziąsłach i błonie śluzowej jamy ustnej
 • polilizyna
 • nie zawiera laurylosiarczanu sodu (SLS)
 • nie zawiera alkoholu

Sposób użycia:
Stosuj zgodnie z zaleceniami dentysty. Zaleca się stosowanie maksymalnie przez okres do 1 miesiąca.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Nie połykać.
Cały tekst

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.