CuraproxPerio Plus+ Focus 0.50 CHX żel dentystyczny

Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX żel dentystyczny
Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX żel dentystyczny
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
24,00

Zaoszczędź 17%
10 ml
19,79

W magazynie | 197,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CUR02116
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Dbaj o zdrowie swoich dziąseł i sięgnij po wsparcie natury. Żel stomatologiczny Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX to idealny wybór w dziedzinie pielęgnacji dziąseł i ich ochronie przed niebezpiecznym kamieniem nazębnym. Zawiera naturalne bioflawonoidy i chloroheksydynę, które cieszą się uznaniem dentystów od ponad 70 lat. Przy regularnym stosowaniu dodatkowo usuwa osad, powstający w wyniku spożywania potraw i napojów, takich jak kawa, herbata, czerwony wino lub curry.

Właściwości:

  • pomaga zachować zdrowie dziąseł i regeneruje je
  • zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego
  • eliminuje osad nazębny
  • do stosowania miejscowego

Skład:

  • chloroheksadyna 0.5% – pomaga zachować zdrowe dziąsła
  • CITROX®/P-Komplex – naturalny wyciąg z gorzkiej pomarańczy
  • ksylitol – nadaje przyjemny, słodki smak
  • kwas hialuronowy – wspomaga regenerację
  • PVP/VA – tworzy warstwę ochronną na dziąsłach i zębach
  • bez alkoholu

Sposób użycia:
Stosuj zgodnie z zaleceniami stomatologa. Zalecany okres stosowania wynosi maksymalnie 3-7 dni.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Nie połykać.
Cały tekst

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.