CuraproxBlack is White wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem i hydroxyapatitem

3×
Curaprox Black is White wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem i hydroxyapatitem
Curaprox Black is White wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem i hydroxyapatitem
Zaoszczędź
104,00

Zaoszczędź 21%
90 ml
81,70

W magazynie | 90,78 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CUR0824
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Odkryj nowy sposób na bielsze zęby. Pasta wybielająca Curaprox Black is White wykorzystuje zdolność węgla aktywnego do absorpcji cząstek, wchodzących w skład przebarwień zębów, pozostawiając zęby lśniąco białe bez stosowania wybielaczy czy środków ściernych.

Jednocześnie pasta do zębów pozostawia na zębach ochronny film hydroksyapatytowy, który remineralizuje szkliwo i wraz z enzymami i fluorkami zapewnia doskonałą ochronę przed próchnicą. W rezultacie Twoje zęby staną się idealnie białe i zdrowe.

Właściwości:

 • delikatnie i skutecznie zarazem wybiela zęby
 • zapobiega tworzeniu się próchnicy
 • pielęgnuje dziąsła i całą jamę ustną
 • przeciwdziała odkładaniu się płytki nazębnej
 • nadaje zębom perłowy blask
 • odświeża oddech cytrusową świeżością

Skład:

 • węgiel aktywny – absorbuje cząsteczki, wchodzące w skład przebarwień, odkładających się na powierzchni zębów
 • fluor – chroni przed powstaniem próchnicy
 • system enzymatyczny – wspomaga zdolność śliny do eliminacji osadzonej płytki nazębnej
 • 15 000 ppm hydroksyapatytu – chroni i remineralizuje szkliwo zębów
 • bez SLS i triklosanu
 • bez wybielaczy i cząstek ściernych

Sposób aplikacji:
Nanieś pastę na szczoteczkę i myj zęby okrężnymi ruchami przez co najmniej 2 minuty. Następnie wypłucz usta wodą.

Właściwości

Efekt
wybielanie

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.