Curaprox Baby Waking Sensesgryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką

Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką
Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką
gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką
69,00

  • Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką
  • Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką
  • Curaprox Baby Waking Senses gryzak ze szczoteczką do masażu i grzechotką
Kod: CUR02192 | 5 w magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 6.06.2020
Nasze sklepy
sobota 6.06.2020

Opis produktu Curaprox Baby Waking Senses

Właściwości:

  • przyjemnie masuje dziąsła
  • ograniczy rozwój bakterii w ustach

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

O marce Curaprox

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

Recenzje Curaprox Baby Waking Senses