CultiDecor Mediterranea dyfuzor zapachowy z napełnieniem

1×
Culti Decor Mediterranea dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Culti Decor Mediterranea dyfuzor zapachowy z napełnieniem
1000 ml
480,00

48,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CUL0577 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 21.10.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 21.10.2021

Opis Culti Decor Mediterranea
Skład

Lubisz kiedy Twój dom zdobią eleganckie dekoracje, które jednocześnie pomagają utrzymać we wnętrzu przyjemny, kojący zapach? Dyfuzor zapachowy z napełnieniem Culti Decor Mediterranea stanowi elegancki dodatek i utrzymuje we wnętrzu przepiękny śródziemnomorski zapach pełny cytrusowych i drzewnych nut zapachowych.

Właściwości:

  • urzekający śródziemnomorski zapach
  • wyczuwalne aromaty drewna i cytrusów
  • pomaga stworzyć przyjemną atmosferę we wnętrzu
  • linia Culti Decor design
  • gruba, elegancka szklana butelka
  • ciemnobrązowe wieczko z drewna klonowego
  • pachnące drewienka utrzymują zapach przez długi czas
  • elegancka dekoracja wnętrza

Sposób użycia:
Siła zapachu zależą od ilości patyczków, jakie włożysz do dyfuzora od ich długości i czasu jak często je przekręcasz. Na jakość zapachu ma też wpływ ilość płynu, temperatura powietrza i wentylacja w miejscu, w którym umieścisz dyfuzor. Postępuj zgodnie z załączoną do opakowania instrukcją. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu przepłucz je wodą przez kilka minut. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz zwiększyć, obracając zamoczone patyczki z większą częstotliwością. Aby wydłużyć czas trwania i zmniejszyć parowanie zapachu, zaleca się utrzymywanie płynu w butelce na poziomie krzywej. Wystarczy zakupić zapas tego samego zapachu i często wlewać go do butelki.

Skład

Złożenie
neroli, gorzka pomarańcza, imbir, mastyks, cytryna, drzewo cedrowe
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, cytrusowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

O marce Culti

Marka Culti należy do fenomenów wśród odświeżaczy powietrza. Wyjątkowe zapachy luksusowej włoskiej marki Culti są jednymi z najbardziej lubianych na rynku. Ich zapach doskonale wypełni wnętrza twojego domu i biura. Harmonijne kompozycje zawierają składniki najwyższej jakości i plasują się w elicie włoskiego perfumiarstwa.

Wiele pomysłów powstaje często zupełnie przez przypadek lub jako „skutek uboczny“ innej czynności. Historia marki Culti rozpoczęła się w 1988 r., kiedy to zaczęło się masowo eksperymentować z różnymi metodami odświeżania pomieszczeń. Włąśnie wtedy marka Culti wyszła z oryginalnym i rewolucyjnym pomysłem. Inspiracja była jednak zupełnie przypadkowa. Włoscy perfumiarze wykorzystali właściwość ratanu do absorbcji wody, która następnie odparowywała, nadając mu elastyczność, umożliwiającą zmianę kształtu. Właśnie podczas obserwacji koszy ratanowych i bambusowych wpadli na pomysł połączenia tego materialu z perfumami.

Rezultat był nadzwyczajny. Drewno doskonale absorbowało zapach, a nastęnie go odparowywało, nadając pomieszczeniu przyjemny zapach. Mimo to twórcy pomysłu z Culti nie byli w zupełności zadowoleni, ponieważ nie podobały im się klasyczne, kwiatowe zapachy odświeżaczy. Zdecydowali więc, że przy tworzeniu zapachów zaczą stosować te same esencje, co w perfumiarstwie. W 1990 r. powstał wyjątkowy świat dyfuzerów Culti. Zapachy te to doskonała równowaga, duża trwałość, najwyższa jakość i wyrafinowany design.

Oprócz odświeżaczy powietrza marka oferuje również perfumy unisex. Culti Ode Rosae woda perfumowana unisex oferuje wyjątkowe połączenie róży marokańskiej oraz wielu innych składników, jak np. czarna porzeczka, wetywria czy osmanthus. Nietradycyjna kompozycja spodoba ci się „od pierwszego powąchania“. Wypróbować mozesz również na przykład wodę perfumowaną unisex Culti Anym'Ale, która jest prawdziwym krzykiem pikanterii i świeżości. Harmonia, magia, wyzwanie, wolność – to składniki zmieszane w charakterystycznym, brązowym flakonie ze srebrną zakrętką.

Historia marki Culti to opowieść pełna sukcesów. Jest dowodem na to, że oryginalny pomysł, siła twórcza i bezkompromisowa jakość mogą być początkiem fenomenu swych czasów.

Recenzje Culti Decor Mediterranea1