Skip to main content

CubaRed woda toaletowa dla mężczyzn

3×
Cuba Red woda toaletowa dla mężczyzn
Cuba Red woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
40,00

Zaoszczędź 42%
100 ml
23,00

W magazynie | 23,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CUB0008
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Cuba Red to zapach dla mężczyzn odznaczający się tajemniczymi, drzewnymi tonami. Mężczyzna, który używa perfum Red jest elegancki, wyrafinowany i bardzo charyzmatyczny. Wszędzie pozostawia po sobie wyjątkowy ślad, któremu wciąż ulega jego otoczenie.

Kompozycja zapachu Cuba Red to robiąca wrażenie mieszanka esencji. Urzekający i niewiarygodnie zachwycający aromat tytoniu w doskonały sposób przeplata się z tonami różnorodnych przypraw. Czarujący i uwodzicielski miks zapachów na końcu dopełniony zostaje uroczymi akordami drzew. Doskonałe perfumy męskie marki Cuba możesz mieć na sobie przez cały dzień.

Perfumy Cuba obrazują prostotę i zmysłowość. Wszystkie zapachy skrywają się w oryginalnych flakonach przypominających kształtem cygaro. Wyraź swój styl i doznaj poczucia pewności siebie i dobrego nastroju z zapachem dla mężczyzn Cuba Red!

Skład

Złożenie
przyprawy, tytoń, drzewo
Grupy zapachów
szyprowe, drzewne

Perfumy Cuba | Cuba – zapachy inspiracji i oryginalności. Marka Cuba wzbogaca świat zapachów o wysokiej jakości oryginalne, francuskie perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oferta perfum Cuba zawsze odpowiada najnowszym światowym trendom, które odzwierciedlone są przez ciekawe flakony i nazwy perfum.
Producenci perfum marki Cuba są obecni podczas każdego ważnego wydarzenia w świecie perfum, jak targi perfum w Paryżu, Bolonii, Sao Paulo czy Moskwie. Dzięki temu poszerzaja swoje horyzonty, a doświadczenia z podróży stają się inspiracjami do tworzenia kolejnych perfum.
Perfumy Cuba zamknięte są zawsze w oryginalnych, pięknych flakonach zainspirowanych słynnymi kubańskimi cygarami. Miło brzmiące nazwy, jak Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya czy Cuba City Holywood wskazują, że perfumy te są stworzone dla miłośników przygód o szerokich horyzontach. Zapachy dla mężczyzn mają różnorodny charakter - od świeżych po orientalne z nutami tytoniu. Zapachy dla kobiet z kolei skrywają romantyczne nuty kwiatów i świeże nuty cytrusów. Z perfumami Cuba będziesz odbierać świat wszystkimi swoimi zmysłami.