CLEANReserve Collection Radiant Nectar woda perfumowana unisex

CLEAN Reserve Collection Radiant Nectar woda perfumowana unisex
CLEAN Reserve Collection Radiant Nectar woda perfumowana unisex
100 ml
235,90

235,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CLN01472 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.10.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 25.10.2021

Opis CLEAN Reserve Collection Radiant Nectar
Skład

Otul się zapachem, który zapewni Ci doskonały nastrój przez cały dzień. Woda perfumowana uniseks CLEAN Reserve Collection Radiant Nectar to uosobienie optymizmu i uczucia absolutnego szczęścia.

  • dla nienagannych optymistów

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
brzoskwinia, ambra, nektar
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
korzeń irysa, nasiona marchwi, masło, kwiat tytoniu
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, ambroxan, biały ekstrakt z cedaru
Grupy zapachów
owocowe, piżmowe

O marce CLEAN

Perfumy Clean to doskonały wybór dla wszystkich miłośników minimalizmu. Stoją na biegunie przeciwnym do zapachów koncentrujących się na designie i przepełnionych składnikami. Charakteryzują się czystością i prostotą. Dzięki tomu można je ze sobą łączyć, tworząc indywidualne kreacje. Każde perfumy Clean przypominają coś dobrze znanego. Ich zapach przywołuje przyjemne i radosne wspomnienia.

Clean jest też jedną z pierwszych „zielonych” marek perfum. Podziwia piękno natury i czerpie z niej inspiracje dla swoich zapachów. Dlatego też zobowiązuje się, że jej produkty będą zawsze ekologiczne. Zapachy Clean są przeznaczone również dla alergików, nie powodują podrażnień skóry i nie zawierają żadnych składników zwierzęcych. Flakony wykonane ze szkła z recyklingu nadają się do powtórnego przetworzenia.

Recenzje CLEAN Reserve Collection Radiant Nectar