CLEANOriginal woda perfumowana dla kobiet

CLEAN Original woda perfumowana dla kobiet
CLEAN Original woda perfumowana dla kobiet
30 ml
123,00

W magazynie | 410,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CLN01463
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Lekka, świeża i jednocześnie niepowtarzalna. Damska woda perfumowana CLEAN Original oczaruje Twoje zmysły subtelną i wyrafinowaną kompozycją zapachową, która stanowi idealny wybór na co dzień.

  • czysty i świeży zapach
  • zapach kwiatowy
  • elegancki i ponadczasowy zapach dla miłośniczek klasyki
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
różowy grapefruit, limonka, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, geranium, lilia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty kwiatowe, białe piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe

Perfumy Clean to doskonały wybór dla wszystkich miłośników minimalizmu. Stoją na biegunie przeciwnym do zapachów koncentrujących się na designie i przepełnionych składnikami. Charakteryzują się czystością i prostotą. Dzięki tomu można je ze sobą łączyć, tworząc indywidualne kreacje. Każde perfumy Clean przypominają coś dobrze znanego. Ich zapach przywołuje przyjemne i radosne wspomnienia.

Clean jest też jedną z pierwszych „zielonych” marek perfum. Podziwia piękno natury i czerpie z niej inspiracje dla swoich zapachów. Dlatego też zobowiązuje się, że jej produkty będą zawsze ekologiczne. Zapachy Clean są przeznaczone również dla alergików, nie powodują podrażnień skóry i nie zawierają żadnych składników zwierzęcych. Flakony wykonane ze szkła z recyklingu nadają się do powtórnego przetworzenia.