Skip to main content

CacharelAmor Amor Electric Kiss woda toaletowa dla kobiet

4×
Cacharel Amor Amor Electric Kiss woda toaletowa dla kobiet
Cacharel Amor Amor Electric Kiss woda toaletowa dla kobiet
Zaoszczędź
310,00

Zaoszczędź 46%
100 ml
164,50

W magazynie | 164,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CAC01664
1
Upominek dla Ciebie
Męskie perfumy Spirit of the Brave o pojemności 50 ml w prezencie do zakupu produktów Azzaro, Diesel, Cacharel i Ralph Lauren powyżej 250 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Uwielbiasz festiwalową atmosferę, falowanie w rytmie wibrującego lata i elektryzującą moc pocałunków? Jeśli tak, limitowana edycja wody toaletowej Cacharel Amor Amor Electric Kiss jest dla Ciebie stworzona.

  • elektryzujący, owocowo-kwiatowy zapach
  • interpretacja klasycznego Amor Amor w limitowanej edycji
  • dla kobiet, które kochają życie, festiwale... i wakacyjne romanse

Skład zapachu
Kompozycję aromatu Amor Amor Electric Kiss otwierają intensywnie musujące aromaty rabarbaru i grejpfruta przyprawione różowym pieprzem, przechodząc stopniowo w serce zapachu, tętniące subtelnym jaśminem, różą i konwalią. Nuty głębi wibrują magnetycznymi impulsami ambry, paczuli oraz wanilią.

Historia zapachu
Ten elektryzujący zapach dosłownie pulsuje gorącym latem, miłością i swobodą. Inspiracją jest dla niego energia letnich festiwali. Limitowaną edycję charakteryzuje ponadto specjalny, fluorescencyjny design flakonu, który w ultrafiolecie zmienia się w prawdziwie neonową sensację.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, rabarbar, różowy pieprz
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin arabski, róża, konwalia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia, paczuli, ambra
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Francuskie perfumy Cacharel inspirują się czystą kobiecością, są zabawne, dynamiczne i mienią się kolorami. Ich wyróżnikiem są pełne namiętności nuty i szlachetne składniki, łączące w sobie tradycję i nowoczesność.

Założyciel marki Jean Bousquet był z początku zwykłym projektantem. Cacharel stał się jednym z pierwszym domów mody, które w latach 60-tych zaczęły prezentować kolekcje ready-to-wear jako alternatywę dla haute couture. Świeżymi i trendy modelami ubrań marka wyprzedziła swoje czasy nie tylko w świecie mody, do dziś udaje się jej to także w perfumach.

Zapachy Cacharel celebrują kobiecość i romantyzm, ukazując je w najróżniejszych postaciach – w legendarnym dziewczęcym zapachu Anaïs Anaïs, w namiętnej wodzie perfumowanej Cacharel Amor Amor lub też w bezczelnym i niezależnym Yes I Am. Każde perfumy Cacharel są pachnącym wyrazem któregoś z etapów kobiecego życia.