Bvlgari Man Glacial Essence woda perfumowana dla mężczyzn

2×
Bvlgari Man Glacial Essence woda perfumowana dla mężczyzn
Bvlgari Man Glacial Essence woda perfumowana dla mężczyzn
100 ml
291,60

291,60 / 100 ml, w tym VAT
Kod: BVL07466 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 15.04.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 15.04.2021

Opis Bvlgari Man Glacial Essence
Skład

Poczuj moc wiatru na własnej skórze! Po ogniu i drewnie w poprzednich zapachach Bvlgari Man przychodzi odzwierciedlenie powietrza w postaci wody perfumowanej Bvlgari Man Glacial Essence. Jego drzewna i fougère kompozycja zapachowa oddaje niepohamowaną wielkość gór i niepowstrzymaną męskość człowieka, który ja nosi.

  • niepowstrzymany drzewny, fougère zapach
  • oddaje wielkość i męskość powietrza i gór
  • doskonale sprawdzi się na każdą okazję

Skład zapachu
Początek kompozycji zapachowej Bvlgari Man Glacial Essence rozpoczyna się orzeźwiającym, energetyzującymi jagodami jałowca, które łączą się potem wraz ze słodkawym, korzennym i zmysłowym aromatem drzewa sandałowego. A całą kompozycję uzupełnia i dodaje jej głębi Clearwood.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
jagody jałowca
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
drzewo sandałowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
Clearwood
Grupy zapachów
drzewne, fougère

O marce Bvlgari

Perfumy Bvlgari w świecie perfum nieodłącznie kojarzą się z drogocennymi klejnotami. Stanowią połączenie sztuki jubilerskiej i perfumeryjnej, wyrażające wspaniałość i magię rejonu Morza Śródziemnego. Ta włoska marka wyróżnia się pionierskim duchem, poczuciem stylu i wykwintnością oraz mistrzowskim wyczuciem barw.

Historia marki Bvlgari rozpoczęła się w roku 1884 w „wiecznym mieście“ – Rzymie. Początkowo marka zajmowała się biżuterią, później zegarkami. Pierwsze perfumy Bvlgari ujrzały światło dzienne w 1992 roku, a od tego czasu w jej pracowni powstało wiele udanych kolekcji, takich jak Omnia, Man czy Goldea i Splendida.

Opracowując kompozycje zapachowe, marka Bvlgari szuka inspiracji na wszystkich kontynentach, w przyrodzie i różnorodności świata. Nad ich kreacją pracują najlepsi światowi perfumiarze, a stylistyka flakonów przywołuje na myśl najpiękniejszą biżuterię.

Misją marki Bvlgari jest dzielenie się radością i poczuciem satysfakcji, wynikającej z obróbki naturalnych klejnotów.

Recenzje Bvlgari Man Glacial Essence2