BrushArt Basic Pink

pędzel do korektora

BrushArt Basic Pink pędzel do korektora
BrushArt Basic Pink pędzel do korektora
BrushArt Basic Pink pędzel do korektora
BrushArt Basic Pink pędzel do korektora
pędzel do korektora
17,00

Kod: BRU1066 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro piątek 24.05.2019
Nasze sklepy
już jutro piątek 24.05.2019
BrushArt Basic Pink
pędzel do korektora | 17,00

Opis kosmetyku BrushArt Basic Pink

Pędzel BrushArt Basic Pink jest przeznaczony do nanoszenia korektorów w płynie lub w kremie na twarzy lub w okolicy oczu. Jest świetnym pomocnikiem w ukrywaniu wszelkich niedoskonałości cery. Można go stosować także do nakładania cieni w zewnętrznym kąciku oka oraz do cieniowania łuku brwiowego. 

Włosie pędzla BrushArt Basic Pink wykonano z wysokiej jakości włókien syntetycznych, które są bardzo gęste, delikatne i przyjemne w dotyku. Pędzle z kolekcji BrushArt Basic Pink można stosować na skórze ze skłonnościami do reakcji alergicznej na naturalne włosie. 

Jak pielęgnować pędzle BrushArt? Jeżeli używasz pędzla BrushArt codziennie, zalecamy jego mycie raz w tygodniu. Umyj pędzel w letniej wodzie z dodatkiem mydła lub specjalnego preparatu. Staraj się nie zanurzać metalowej części i uchwytu. Jeżeli w pędzlu znajdują się pozostałości bardzo trwałego pudru, do mydła można dodać sodę. Pozostaw pędzel przez chwilę do namoczenia, a następnie umyj go pod bieżącą wodą, aż ściekająca woda będzie zupełnie czysta. Delikatnie wyciśnij resztki wody z pędzla i przywróć pierwotny kształt włosia. Pozostaw do wyschnięcia w pozycji poziomej lub pionowej z włosiem skierowanym w dół. Prawidłowa pielęgnacja przedłuża życie pędzli i gwarantuje prawidłowe nanoszenie makijażu.  

O marce BrushArt

Pędzle kosmetyczne BrushArt | BrushArt, jak już sma nazwa sugeruje, zamieni codzienny makijaż w prawdziwą sztukę. Te pędzle zostały zaprojektowane tak, by makijaż twarzy, oczu i ust był doskonały i precyzyjny. Nienaganny makijaż wymaga dokładności przy nanoszeniu, którą pędzle BrushArt zapewniają dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości.
Ofertę marki BrushArt tworzy kompleksowa seria pędzli kosmetycznych do każdego rodzaju makijażu. Kolekcja BrushArt Eye obejmuje pędzle do makijażu oczu i brwi, kolekcja BrushArt Face przeznaczona jest do aplikacji różów, pudrów i podkładów, a kolekcja BrushArt Lip została stworzona z myślą o aplikacji szminek i błyszczyków.