Bois 1920 Real Patchouly woda toaletowa unisex

Bois 1920 Real Patchouly woda toaletowa unisex
Bois 1920 Real Patchouly woda toaletowa unisex
100 ml

Kod: BOS0246 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Opis Bois 1920 Real Patchouly
Skład

Dla każdego. Bez różnicy. Woda toaletowa unisex Bois 1920 Real Patchouly idealnie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pokaż swoją osobowość!

  • zapach orientalny
  • zapach drzewny
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • luksusowy zapach dla wymagających
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
tymianek, nasiona selera, mandarynka, kminek, cedr, absynt, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
eukaliptus, paczuli, drzewo sandałowe, labdanum
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, tytoń, benzoina, bursztyn, wanilia
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Bois 1920

Bois 1920 to ponadczasowe, niekonwencjonalne perfumy inspirowane atmosferą lat 20., kiedy to w USA na każdym kroku było słychać muzykę jazzową i powstawały nowe kierunki artystyczne. Właśnie ten okres został uchwycony przez założyciela marki, Enza Galardiho, który z powodzeniem kontynuuje rodzinną tradycję perfumiarską.
Marka Bois 1920 powstała w 2005 roku i od tego momentu zyskała wiele nagród. Luksusowe perfumy Bois 1920 produkowane są z najszlachetniejszych surowców, które gwarantują prawdziwą ucztę dla zmysłów. Zapachy Bois 1920 wyróżniają się doskonałą trwałością i intensywnym aromatem, który jest niezwykle oryginalny i charakterystyczny. Wyjątkowe są również flakony perfum Bois 1920, dla których typowe są minimalizm i nietradycyjne materiały. Luksusowe perfumy Bois 1920 zachwycą nie tylko prawdziwych koneserów perfum, ale także każdego, kto poszukuje czegoś oryginalnego i gustownego.

Recenzje Bois 1920 Real Patchouly