BlanX Extra White

Intensywny zabieg wybielania do zębów

3×
BlanX Extra White Intensywny zabieg wybielania do zębów
30 ml

Kod: BLX1480 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

BlanX Extra White
30 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku BlanX Extra White

Opis:
Intensywna kuracja wybielająca BlanX Extra White Intensive Whitening Treatment szybko i łatwo usunie przebarwienia, odnawiając naturalną czystość i biel zębów. Zawiera specjalną skoncentrowaną potrójną formułę, która szybko i efektywnie wybieli zęby, a przy tym jest bezpieczna. Nie narusza szkliwa czy dziąseł. Twoje zęby będą lśnić nie tylko bielą, ale i zdrowiem.

Substancje aktywne:

  • specjalna skoncentrowana potrójna formuła

Efekty:

  • piękne, białe i zdrowe zęby

Sposób użycia:
Stosuj dwa razy dziennie przez okres dwóch tygodni. Żeby osiągnąć najlepszy efekt, należy stosować cztery razy w ciągu roku.

O marce BlanX

Kosmetyki BlanX | BlanX to specjalistyczna seria wybielających past do zębów i środków do pielęgnacji zębów. Opatentowany skład, zawierający wyciąg z porostu islandzkiego, wybiela zęby w naturalny sposób. Ludność Arktyki od wieków używa tych porostów do czyszczenia i ochrony zębów. Oferta BlanX obejmuje kompleksową pielęgnację w postaci naturalnych past do zębów, płynów do płukania ust, kuracji wybielających i specjalnego żelu wybielającego.
System wybielający BlanX Biphasic Whitening bazuje na takiej samej zasadzie, jak wybielanie zębów w gabinecie. Kupuj na iperfumy.pl wysokiej jakości produkty do pielęgnacji zębów dużo taniej niż w aptekach i drogeriach.