Biotherm Aqua Glow Super Concentrate maseczka płócienna

Biotherm Aqua Glow Super Concentrate maseczka płócienna
Biotherm Aqua Glow Super Concentrate maseczka płócienna
35 g
29,00

82,86 / 100 g, w tym VAT
Kod: BIO05879 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
czwartek 17.06.2021

Opis Biotherm Aqua Glow Super Concentrate
Właściwości

Maseczka do twarzy Biotherm Aqua Glow Super Concentrate to pielęgnacja, a jednocześnie prawdziwa pieszczota dla Twojej skóry.

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Efekt
Nawilżenie, detoksykacja, rozświetlenie, rewitalizacja, regeneracja, odżywienie

O marce Biotherm

Biotherm oznacza harmonijne współbrzmienie człowieka z przyrodą. Zanurz się w wodnym świecie tych wyjątkowych kosmetyków.

Marka Biotherm inspiruje się siłą źródeł termalnych, minerałów i innych substancji biologicznie czynnych. Wyjątkowy skład jej produktów czerpie energię głównie z wody jako żywiołu natury, który dał początek życiu.

O działaniach naturalnego źródła w Pirenejach wiedziano od wieków. Niektórzy wierzyli nawet, że to źródło wiecznej młodości. W latach 50. ubiegłego wieku na powierzchni tego źródła zauważono niezwykłą substancję, której nadzwyczajnych właściwości dowiodły także późniejsze badania dr. Jose Julliena. Połączył on swoją wiedzę z doświadczeniem kosmetyczki Janine Marissal i wspólnie położyli fundamenty pod markę Biotherm.

Woda dzięki swoim niepowtarzalnym cechom biologicznym pozostaje w idealnej harmonii ze skórą człowieka, co pozwala jej w wyjątkowy sposób regenerować i chronić skórę. Dziś Biotherm oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, podobnie jak świeże i urzekające zapachy z naturalnymi akcentami. Ty także przetestuj siłę wody.

Recenzje Biotherm Aqua Glow Super Concentrate