BiorepairOral Care wykałaczki dentystyczne

Biorepair Oral Care wykałaczki dentystyczne
Biorepair Oral Care wykałaczki dentystyczne
Darmowa dostawa
40 szt.
21,50

W magazynie | 0,54 / 1 szt., w tym VAT | Kod: BRP01345
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Dodatek do pielęgnacji zębów Biorepair Oral Care pomoże osiągnąć doskonałość w higienie jamy ustnej.

Właściwości:

  • usuwa osad nazębny z przestrzeni międzyzębowych
  • ułatwia czyszczenie przestrzeni międzyzębowych
  • ograniczy rozwój bakterii w ustach

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Kosmetyki BioRepair | BioRepair – prawdziwa odnowa szkliwa. Marka BioRepair należy do włoskiej firmy Coswell, która już od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku kosmetycznym. Innowacyjną serię produktów do wrażliwych zębów zawierającą opatentowaną formułę bioaktywną MICROREPAIR® odnawiającą szkliwo, marka stworzyła we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim.
Unikatowa formuła MICROREPAIR® zawiera mikrocząsteczki hydroksyapatytu, naturalnego składnika szkliwa i zębiny, oraz aktywującego cynku. Dzięki temu produkty BioRepair remineralizują i odnawiają strukturę szkliwa, wyrównują je i pokrywają drobne uszkodzenia warstwą ochronną.
Regularne stosowanie produktów z serii BioRepair zapewnia rewitalizację struktury zębowiny oraz zamknięcie kanalików, które są przyczyną bólu odsłoniętych szyjek zębowych. Jednocześnie BioRepair działa antybakteryjnie i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, próchnicy i kamienia nazębnego. Ponadto, zapewnia ochronę przed nieświeżym oddechem dzięki wchłanianiu związków siarki przez mikrocząsteczki hydroksyapatytu.
Seria BioRepair obejmuje kilka rodzajów past do zębów służących nie tylko do pielęgncji wrażliwych zębów, ale także na przykład do efektywnego i bezpiecznego wybielania. W ofercie ma również płyny do płukania jamy ustnej, szczoteczki do zębów i nici dentystyczne, które uzupełniają pielęgnację higieny jamy ustnej.
BioRepair przynosi naprawdę skuteczne rozwiązanie problemów z wrażliwymi zębami, które nie tylko łagodzą objawy, ale także leczą ich przyczyny…