Bione CosmeticsLavender wazelina kosmetyczna z lawendą

Bione Cosmetics Lavender wazelina kosmetyczna z lawendą
Bione Cosmetics Lavender wazelina kosmetyczna z lawendą
Darmowa dostawa
155 ml
24,20

W magazynie | 15,61 / 100 ml, w tym VAT | Kod: BCO0475
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Krem do ciała pielęgnuje skórę, dostarczając jej potrzebnego odżywienia i długotrwałego nawilżenia.

Właściwości:

  • intensywnie odżywia i zmiękcza
  • głęboko nawilża skórę
  • regeneruje suchą skórę
  • zapewnia skórze długotrwałą miękkość

Sposób użycia:
Stosuj w razie potrzeby.

Właściwości

Typ skóry
wrażliwa, do wszystkich rodzajów skóry
Efekt
regeneracja

Marka Bione Cosmetics jest częścią portfolio czeskiej firmy Drogerex, która zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją kosmetyków i artykułów drogeryjnych. Bione Cosmetics kieruje się mottem „w prostocie siła“. W składzie jej szamponów, kremów, żeli pod prysznic, mleczek do ciała i innych produktów nie ma żadnych zbędnych składników. Nacisk kładzie się tu na funkcjonalność, a nie na ilość.
Na osobą wzmiankę zasługują produkty oznaczone jako „BIO“, które nie zawierają silikonów, parabenów, alkinofenoli, związków ropopochodnych ani innych potencjalnie szkodliwych substancji. Dzięki temu mogą ich używać także osoby cierpiące na różne schorzenia dermatologiczne.
Produkty Bione Cosmetics są opracowywane na podstawie najnowszych zdobyczy nauki, a przed wejściem na rynek zostają poddane rygorystycznym testom (nie na zwierzętach). Naturalne kosmetyki Bione Cosmetics są skuteczne, bezpieczne i ekologiczne. Ich zakup nie zrujnuje też domowego budżetu.
Marka Bione Cosmetics zainteresuje bez wątpienia osoby, dla których ważna jest ochrona środowiska i osoby szukające jakości w rozsądnej cenie.