Bione CosmeticsDeo Krystal dezodorant mineralny

Bione Cosmetics Deo Krystal dezodorant mineralny
Bione Cosmetics Deo Krystal dezodorant mineralny
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
32,80

Zaoszczędź 27%
120 g
23,90

W magazynie | 19,92 / 100 g, w tym VAT | Kod: BCO00925
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Antyperspirant Bione Cosmetics Deo Krystal doskonale wchłania pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewni Ci codziennie uczucie świeżości i czystości.

Właściwości:

  • zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystości
  • chroni przed nieprzyjemnym zapachem
  • nie pozostawia śladów na ubraniu
  • skutecznie chroni przed poceniem

Skład:

  • bez środków perfumujących

Sposób użycia:
Aplikację możesz powtórzyć kiedykolwiek w ciągu dnia. Odpowiedni do codziennego stosowania.

Właściwości

Rodzaj opakowania
pozostałe
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Marka Bione Cosmetics jest częścią portfolio czeskiej firmy Drogerex, która zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją kosmetyków i artykułów drogeryjnych. Bione Cosmetics kieruje się mottem „w prostocie siła“. W składzie jej szamponów, kremów, żeli pod prysznic, mleczek do ciała i innych produktów nie ma żadnych zbędnych składników. Nacisk kładzie się tu na funkcjonalność, a nie na ilość.
Na osobą wzmiankę zasługują produkty oznaczone jako „BIO“, które nie zawierają silikonów, parabenów, alkinofenoli, związków ropopochodnych ani innych potencjalnie szkodliwych substancji. Dzięki temu mogą ich używać także osoby cierpiące na różne schorzenia dermatologiczne.
Produkty Bione Cosmetics są opracowywane na podstawie najnowszych zdobyczy nauki, a przed wejściem na rynek zostają poddane rygorystycznym testom (nie na zwierzętach). Naturalne kosmetyki Bione Cosmetics są skuteczne, bezpieczne i ekologiczne. Ich zakup nie zrujnuje też domowego budżetu.
Marka Bione Cosmetics zainteresuje bez wątpienia osoby, dla których ważna jest ochrona środowiska i osoby szukające jakości w rozsądnej cenie.