Przejdź do głównej zawartości

Święta naprawdę są coraz bliżej! Czy już wiesz, co kupić swojemu tacie lub dziadkowi? Mamy dla Ciebie garść inspiracji!

3 listopada 2022Kasia
Na liście zakupów pozostały Ci już jedynie prezenty świąteczne dla taty i prezent pod choinkę dla dziadka? Dla mężczyzn, którzy stoją przy Tobie na dobre i na złe i którzy w każdej chwili bez wahania przyjdą Ci na ratunek? Jeśli zastanawiasz się, co może spodobać się najważniejszym mężczyznom w Twoim życiu, czytaj dalej. Mamy wskazówki dotyczące najlepszych prezentów świątecznych zarówno dla taty, jak i dziadka!

Najlepsze prezenty pod choinkę

Jeśli zapytasz tatę lub dziadka, czego sobie życzą pod choinkę, z pewnością odpowiedzą, że niczego, że wszystko już mają. Ale „nic” tak trudno opakować! Rozejrzyj się zatem ukradkiem po ich łazience lub sypialni i sprawdź, czego im brakuje. Co warto uzupełnić albo co naprawdę ułatwi im życie, choć sami nie zdają sobie z tego sprawy. Załóżmy, że każdy mężczyzna lubi dobrze wyglądać, będzie więc zachwycony zestawem do zarostu, pielęgnacji twarzy lub ciała, ale też elektronicznymi gadżetami, na przykład do masażu czy urządzeniami do twarzy o działaniu oczyszczającym. W zależności od zasobności Twojego portfela, mamy inspiracje dla każdego!

Co podarować tacie i dziadkowi pod choinkę?

Przypuszczasz, że prezent w postaci kremu lub serum nie ucieszy taty lub dziadka? Może przybiorą zdziwiony wyraz twarzy, kiedy otrzymają coś takiego, no bo przecież prawdziwy mężczyzna i smarowidła...? Uwierz nam, gdy mężczyźni po raz pierwszy stosują krem dedykowany właśnie im, odkrywają, że tak naprawdę to bardzo przyjemne doświadczenie! Bez względu na to, czy będzie to krem nawilżający, krem na noc czy cały zestaw, to może być świetny pomysł na oryginalny prezent świąteczny.

Najlepsze kremy pod choinkę:

Pomysły na świąteczne prezenty? Tylko perfumy!

Prezent dla taty lub dziadka w postaci męskiej wody kolońskiej lub wody perfumowanej to zwykle strzał w dziesiątkę. Nie ma znaczenia, czy będzie to zapach, który dziadek lub tata stosują regularnie, czy może taki, którym zamierzasz ich (pozytywnie) zaskoczyć. Jeśli zamierzasz kupić im coś dla nich nowego, sięgnij po wodę kolońską, której zapach nie jest mocno skoncentrowany, by Twoi ukochani mężczyźni mogli się do niego powoli przyzwyczaić. Jeśli Twój tato lub dziadek lubią dostawać zapachy, podaruj mu od razu wodę perfumowaną!

Pachnące prezenty pod choinkę dla mężczyzn:

Luksusowe (nie)golenie

Jeśli chcesz kupić prezent świąteczny dla brodacza lub mężczyzny, który codziennie rano się goli, mamy inspiracje również dla nich. Trymery, maszynki do golenia, olejki, pędzle do golenia czy pomady do zarostu – każdy znajdzie coś dla siebie! Być może ten rodzaj prezentów wydaje Ci się (zbyt) praktyczny, ale właśnie tacy są mężczyźni, prawda?

Najlepsze prezenty dla brodaczy

Chcesz w te święta podarować tacie lub dziadkowi coś innego niż perfumy, produkt do golenia czy krem? Nie martw się, u nas znajdziesz wiele inspiracji i pomysłów.

Więcej prezentów dla taty i dziadka pod choinkę

A zatem, wiesz już, co wybrać dla dziadka i taty na święta? Nasze pomysły na świąteczne prezenty z pewnością wywołają uśmiech na twarzy wielu mężczyzn!

Czytaj więcej