Przejdź do głównej zawartości

Marzysz o gładkich, błyszczących i zdrowych włosach? Wypróbuj serum L’Oréal Professionnel Steampod

11.09.2023

Iva Davies

Przeczytasz w 2 minuty

Lubisz swoje włosy prosto od fryzjera? Włosy, które są tak gładkie, miękkie i błyszczące, że nie przestajesz ich dotykać? Teraz możesz się cieszyć tak zadbanymi włosami także w domu! Pomoże Ci w tym serum wygładzające i termoochronne L’Oréal Professionnel Steampod.

Co potrafi serum wygładzające L’Oréal Professionnel Steampod:

  1. Wspaniale wygładza włosy: Jeśli walczysz z puszącymi się lub elektryzującymi się włosami, już nigdy nie rozstaniesz się z serum L’Oréal Professionnel Steampod. Poskramia także te najbardziej niesforne loki, które posłusznie i łatwo się układają.
  2. Efekt długo się utrzymuje. Po naniesieniu serum wygładzającego włosy są gładkie i nie puszą się przez 72 godziny. Pozostaną też elastyczne i odżywione nawet po umyciu szamponem. Kilka razy.
  3. Chroni przed wysoką temperaturą: Fale, loki lub włosy proste jak druty? Serum wygładzające L’Oréal Professionnel Steampod zapewnia ochronę włosów przed wysoką temperaturą nawet do 230°C. Serum możesz zastosować przed modelowaniem włosów lokówkąprostownicą albo od razu parową prostownicą do włosów L’Oréal Professionnel Steampod 4.0.
  4. Nie obciąża włosów: Nikt nie chce, aby po użyciu produktu ochronnego włosy były ciężkie i szybko się przetłuszczały. Teraz już nie musisz się tego obawiać. Po naniesieniu serum Twoje włosy będą odżywione i miękkie, a jednocześnie pozostaną lekkie.
  5. Chroni włosy przed wilgocią: Serum zapewnia wspaniałą ochronę przed ekstremalną (nawet osiemdziesięcioprocentową) wilgotnością powietrza. Oznacza to koniec problemów z puszącymi się włosami na wakacjach w tropikach lub podczas wilgotnych jesiennych dni.

Z serum wygładzającym możesz łączyć

Jak stosować serum wygładzające L’Oréal Professionnel Steampod?

  1. Umyj włosy i osusz ręcznikiem.
  2. Podziel je na kilka sekcji, aby serum mogło wszędzie dotrzeć.
  3. Na całe włosy wystarcza zaledwie taka ilość serum, jaką można pobrać za pomocą jednego naciśnięcia pompki. Serum ma postać płynu i jest naprawdę skoncentrowane. Rozprowadź je dłońmi na włosach, a po naniesieniu serum włosy możesz spokojnie rozczesać. I nie spłukuj serum!
  4. Dokładnie wysusz włosy suszarką.
  5. Wymodeluj włosy w zależności od potrzeb lokówką lub prostownicą.

Wypróbuj także te prostownice do włosów

Czy sięgniesz także po nowe wygładzające serum termoochronne L’Oréal Professionnel Steampod? Na pewno warto!