Jaki tusz do rzęs wybrać?

15 czerwca 2012notino.pl
Wybór dobrego tuszu do rzęs nie jest taki prosty, jak ci się wydaje. W obecnych czasach na rynku jest mnóstwo rodzajów tuszów do rzęs i wybór tego najbardziej dopasowanego do twoich potrzeb to nie łatwy orzech do zgryzienia. Sprawdź, jakie mascary oferuje nasza perfumeria internetowa. Z naszą pomocą znajdź tę odpowiednią.

Większa objetość i długość


Do najczęściej poszukiwanych tuszów należą te, które wydłużą i zagęszczą rzęsy. Wypróbować możesz tusz Max Factor 2000 Calorie, który stworzony jest, by wydłużyć i zwiększyć objętość rzęs nawet o 300%. Nie trzeba dodawać, że dzięki tym właściwościom mascara Max Factor 2000 Calorie cieszy się popularnością na całym świecie.

Kolejny spośród wysokiej jakości tuszów do rzęs to L´Oréal Paris Mascara Double Extension. Dzięki specjalnej szczoteczce wydłuża rzęsy nawet o 80%. Ogromnym atutem tej maskary jest jej niezwykle łatwe zmywanie, wystarczy zwykła woda. Kobiety, które noszą soczewki kontaktowe potwierdzą, że tusz L´Oréal Paris Mascara Double Extension jest niezwykle delikatny dla oczu.
Jeśli masz wrażliwe i delikatne oczy, polecamy tusz Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care, który dzięki zawartości olejku z bawełny i migdałowca nie podrażnia oczu i zmiękcza rzęsy. Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Care dodatkowo zwiększa objętość twoich rzęs.

Tusze wodoodporne


W okresie letnim najlepiej użyć wodoodpornego tuszu do rzęs, który zagwarantuje ci, że po wyjsciu z morza, czy basenu twój makijaż nie ulegnie rozmazaniu. Możesz wybierać spośród takich tuszów, które pomimo, że są wodoodporne, zwiększają objętość rzęs. Za przykład posłużyć tu może Max Factor Aqua Lash WP Mascara Black. Specjalna szczoteczka nadaje rzęsom odpowiedniej objętości nie sklejając ich.
Kolejnym, należącym do ulubionych tuszów, jest L´Oréal Paris Volume Million Lashes. Ta maskara nie dość że zwiększy objętość, to i wydłuży rzęsy. Dzięki swojej specjalnej szczoteczce tusz nanosi się równomiernie. Zapobiega powstawaniu grudek na rzęsach.

Lancome L´Extreme Waterproof również należy do wysokiej jakości tuszów do rzęs, który sprawi, że twoje rzęsy wyglądają doskonale w każdej sytuacji. Są przedłużone o 60% i nie sklejają się. Maskara odpowiednia dla kobiet noszących soczewki kontaktowe.

Te oraz mnóstwo innych tuszów do rzęs oferuje ci nasza perfumeria internetowa notino.pl. Wypróbuj tę odpowiednią dla ciebie i wyglądaj niezwykle kusząco.

Czytaj więcej