Przejdź do głównej zawartości
Tutorial: „Gym lips“ dla pełniejszych ust. I nie chodzi tu tylko o makijaż na siłownię!
3.02.2023Iva Davies
Przeczytasz w 2 minuty
Jeśli jesteś aktywną użytkowniczką TikToka, z pewnością nie przegapiłaś najnowszego trendu beauty, który rozprzestrzenia się w mediach społecznościowych z zawrotną prędkością. Gym lips, czyli makijaż ust na siłownię. Trend, dzięki któremu uzyskasz efekt pełniejszych ust bez inwazyjnych zabiegów. Obejrzyj film, aby zobaczyć, jak to zrobić.

Gym lips to bardzo popularny i prosty zarazem trend z TikToka dla kobiet, które kochają minimalizm. Jeśli chcesz uzyskać efekt pełnych ust, ale nie masz zamiaru poddawać się zabiegom ich powiększania, czytaj dalej i obejrzyj film. Gym lips jest dla każdego, a jeśli Ci się spodoba, możesz uzyskać efekt pełnych i naturalnie wyglądających ust kiedykolwiek zechcesz. Sprawdź nasz poradnik, jak optycznie powiększyć usta.

Co będzie potrzebne?

Tylko kilka rzeczy! Kredka do ust, dopasowana do Twojego naturalnego odcienia warg oraz bezbarwny błyszczyk do ust lub odżywczy balsam, aby Twoje usta stały się gładkie i soczyste.

Najlepsze produkty do makijażu gym lips

Jak uzyskać efekt pełniejszych ust? 

1. Obrysuj kontur ust przy pomocy konturówki NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil, my zastosowaliśmy odcień Peekaboo. Linia powinna otaczać wargi poza ich zewnętrzną krawędzią, aby uzyskać odpowiednie powiększenie optyczne. Jeśli Twoje usta nie mają jednolitego odcienia, możesz wypełnić je konturówką na całej ich powierzchni.

2. Nanieś balsam do ust lub błyszczyk na całe usta, my uwielbiamy Lancôme L'Absolu Gloss Rôsy Plump

To tyle. Jak widzisz, w gym lips nie ma nic skomplikowanego i z pewnością wykonasz taki makijaż z łatwością już za pierwszym razem. Ale na wszelki wypadek przygotowaliśmy też wideo. 

Czytaj więcej