Carolina Herrera Good Girl: zapach dla grzecznych dziewczynek

24 października 2019notino.pl
Słyszysz to? To dźwięk wysokich szpilek pędzących przez nocną metropolię. Tak, to ona, Twoja ulubiona Good Girl z pracowni Carolina Herrera. Te perfumy, wprowadzone na rynek w 2016 roku, prezentują odważne połączenie klasycznych i nietradycyjnych akordów. To kompozycja, od której się uzależnisz i nie będziesz mogła o niej zapomnieć.

Dwoistość natury kobiety

Oficjalny slogan zapachu Carolina Herrera Good Girl brzmi „It's so good to be bad!“ i doskonale wyraża wizję, jaka zainspirowała powstanie tego zapachu. Twórczyni marki, światowej sławy projektantka z Wenezueli – Carolina Herrera – przedstawia opowieść o dualizmie nowoczesnej kobiety. W osobowości każdej dziewczyny odzwierciedlają się konflikty, sprzeczności i przeciwieństwa: każda jest odważna i seksowna, elegancka i tajemnicza, dobra i zła.

Perfumy Good Girl po prostu ucieleśniają nowoczesną, pewną siebie kobietę, której istotą są właśnie przeciwieństwa. Ten innowacyjny zapach wyraża złożoność natury każdej kobiety, która ma swoje radosne i jasne strony, tak samo jak te kapryśne i ciemne.

Zapach pełen przeciwieństw

Autorka zapachu Good Girl, mistrzyni perfumiarstwa Louise Turner, wyraziła w zapachu kobiecy dualizm, wykorzystując oryginalne i zaskakujące kombinacje. Niektóre ze składników działają tutaj razem z takimi, które są powszechnie uważane za ich przeciwieństwa. W perfumach znajdziemy esencje łagodne i intensywne, subtelne i mocne, niewinne i grzeszne, wyrafinowane i zmysłowe. Efektem jest wyjątkowa i wyrazista kompozycja łącząca tradycyjne i nowatorskie elementy.

Uzależniająca harmonia

W perfumach Carolina Herrera Good Girl znajdują odbicie jasne i ciemne strony każdej dziewczyny. Te jasne reprezentują świeży jaśmin i szlachetna tuberoza. Rozgrzewające wykwintne nuty, takie jak kakao i fasola tonka, wyrażają tę ciemniejszą stronę kobiety. Esencje migdałów i palonej kawy nadają zapachowi energetyczny wymiar. W harmonijnym współbrzmieniu z pozostałymi składnikami występują tu także zmysłowe piżmo, paczula i sprawdzone drzewo cedrowe.

Efektem jest wyjątkowy, bardzo zmysłowy, orientalno-kwiatowy zapach, który podkreśla naturalną kobiecą urodę i elegancję. Zapach Good Girl jest silnie rozgrzewający, dlatego też idealny na chłodniejsze pory roku. Flakon z niebieskiego dymnego szkła w postaci damskiego czółenka na wysokim złotym obcasie tylko podkreśla wyjątkowość zapachu.

Czytaj więcej