4 wskazówki dla promiennej skóry od marki Foreo

25 lipca 2019notino.pl
Spraw by Twoja cera była gładka, jędrna i promienna poświęcając na to jedynie dwie minuty dziennie -my wiemy jak to osiągnąć. Produkty do pielęgnacji skóry FOREO niezwykle szybko przygotują Twoją cerę na nadejście lata!

1. SILNY BLASK ŁAGODNEGO SPOJRZENIA

Oczyszczanie twarzy to podstawa każdej rutyny pielęgnacyjnej - niezależnie od pory roku. Jednak to zwłaszcza lato może być wyjątkowo wymagające dla Twojej skóry,, ze względu na wysokie temperatury i wilgotność powietrza. Oznacza to, że Twoja skóra bardziej się poci i produkuje więcej sebum, więc oczyszczanie twarzy dwa razy dziennie staje się koniecznością. Każda ze szczoteczek FOREO, od sterowanej przez aplikację mobilną LUNA 3, aż po wakacyjną, mniejszą wersję podróżną LUNA go, pomoże osiągnąć idealny, zdrowy wygląd Twojej cery. Wybierz ulubiony model szczoteczki LUNA i ciesz się promiennym blaskiem skóry przez całe lato.

2. NIC NIE RZUCI CIENIA NA TWOJE SPOJRZENIE

Bezsenne, letnie noce nie będą widoczne na Twojej twarzy dzięki masażerowi okolic oczu IRIS. To silikonowe urządzenie odmładzające używa punktowego stymulowania skóry i pulsacji T-Sonic, aby wygładzić okolice oczu, usunąć opuchliznę i cienie pod oczami, zmniejszając w tym samym czasie oznaki starzenia.

3. ZWALCZ NIEDOSKONAŁOŚCI DZIĘKI ESPADA

Szybki i wydajny sposób na zwalczanie niedoskonałości? Zwłaszcza w okresie letnim, gdy pojawią się wypryski, wydaje się być niezbędny. Terapia niebieskim światłem LED, którą umożliwia ESPADA to dokładnie to, czego potrzebujesz: bezbolesne, bezproblemowe i laserowo dokładne usuwanie bakterii powodujących trądzik, ułatwiające odbudowę skóry dzięki pulsacjom T-Sonic.

4. UŚMIECH JASNY JAK SŁOŃCE

Nawet jeśli jesteś już na wakacjach, nie możesz zrobić sobie wakacji od czyszczenia zębów. Dzięki gamie sonicznych szczoteczek do zębów FOREO ISSA każde 2 minuty mycia zębów zamieni się w łagodny i przyjemny masaż. Wydajne mycie zębów bez uszczerbku dla dziąseł dzięki gamie szczoteczek ISSA w różnych odcieniach lata sprawi, że będziesz uśmiechać się 24/7.

Czytaj więcej