Tutorial: Prosta fryzura na imprezę roku 2020

23 stycznia 2020notino.pl
Influencerka Míša zaprezentowała dla nas piękną, a przede wszystkim prostą fryzurę, odpowiednią na każdą większą okazję. Jeśli masz długie włosy, jej propozycję wyjściowej fryzury możesz wykorzystać nie tylko na imprezę, ale również na bal, rozdanie nagród czy przyjęcie urodzinowe.

Fryzura balowanie wymaga wielu godzin przygotowania ani zaangażowania w jej tworzenie kilku profesjonalnych fryzjerów. Tegoroczny modny trendfryzury na imprezę charakteryzuje prostota, lekkość i naturalność, a przy tym styl i elegancja. Jedną z takich fryzur zademonstruje Wam Míša. Co jest w niej najlepsze? Przygotujesz ją w 25 minut!

Szybka fryzura na imprezę krok po kroku

Krok 1: Solidny fundament

Na całej długości dobrze wysuszonych włosów nanieś serum w sprayu Goldwell StyleSign Just Smooth, które zapewni włosom termoochronę, gładkość i perfekcyjny wygląd nawet w niesprzyjającej pogodzie.

Krok 2: Falowanie

Stwórz fale przy pomocy prostownicy z płytkami o zaokrąglonych krawędziach. Wybierz większe pasmo i ściśnij je prostownicą około 7 cm od skóry głowy. Owiń pozostałą długość pasma wokół prostownicy i płynnym ruchem przesuń ją po całej długości aż do końcówek. Kontynuuj pasmo po paśmie, aby uzyskać romantyczny efekt fal, niezbędnych do ułożeniafryzury na imprezę. Jeśli nie masz prostownicy, polecamy BaByliss Stylers I-Pro 235 Intense Protect z powierzchnią Diamond Ceramic, która równomiernie rozprowadza ciepło sprawiając, że włosy podczas stylizacji nie niszczą się i nie wysuszają.

Krok 3: Francuski warkocz

Pofalowane pasma delikatnie przeczesz okrągłą szczotką BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse o ceramicznej powierzchni, a następnie zacznij je splatać w warkocz francuski, rozpoczynając jak najdalej od czoła. Warkocz zakręć wokół głowy (spróbuj wpleść w niego wszystkie pasma), a na koniec przypnij go wsuwkami tak, aby połączyć końcówkę z początkiem.

Krok 4: Ostatnie poprawki

Uzyskany warkocz utrwal sprayem Goldwell StyleSign Perfect Hold, który nada fryzurze objętość, nie sklejając przy tym włosów i sprawiając, że następnego dnia z łatwością uda Ci się je rozczesać.

Idealne zwieńczenie wyjściowej fryzury

Swoją pięknąfryzurę balową podkreśl wyrazistymi kolczykami, a look dopełnij czerwoną szminką. Míša poleca Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture o nasyconej barwie i satynowym wykończeniu. Odważniejsze z nas mogą sięgnąć po szminkę w najmodniejszym tegorocznym kolorze, czyli klasycznym błękicie (inaczej Pantone 19–4052 Classic Blue), który z pewnością zaskoczy wszystkich obecnych.

Czytaj więcej