Przejdź do głównej zawartości

Nowość Hero Burberry: wyjątkowe połączenie siły i świeżości

16 sierpnia 2022notino.pl
Zmysłowe i seksowne, a przy tym delikatne – takie są Hero Burberry. Kompozycja wody perfumowanej zapewnia poczucie wolności i wyjątkowości poprzez doskonale zharmonizowane ciepłe akordy drzewa cedrowego, jałowca i pieprzu. Spodoba Ci się?

Ponadczasowa woda perfumowana Burberry Hero to ciepły i zmysłowy zapach, skomponowany na bazie olejków z drzewa cedrowego, pozyskiwanych z trzech górskich regionów. Zmysłowe drzewne nuty w bazie zapachu uzupełnia świeży aromat jałowca i czarnego pieprzu

Kto jest bohaterem?

Aurélien Guichard, nos odpowiedzialny za tę wodę perfumowaną, odważnie połączył w kompozycji Hero ideę siły i subtelności, odzwierciedlając dwoistość dzisiejszych mężczyzn – ich moc, ale i wrażliwość. Zapach Burberry Hero zaprasza do podążania za nowymi wyzwaniami i poszukiwania autentyczności. Współczesny bohater jest gotów, by pokonywać swoje ograniczenia i stawać się tym, kim chce. Twarzą wody perfumowanej został charyzmatyczny aktor Adam Driver, idealne odzwierciedlenie współczesnego mężczyzny. Silny i męski, który bez obaw pokazuje światu swoją wrażliwą stronę. 

Produkty

Zapach już samą nazwą zaprasza, by odkrywać nowe oblicze bohaterstwa, ale co ono ze sobą niesie? Być może chęć przeciwstawienia się tradycyjnym wyobrażeniom o męskości i odkrycia autentycznej wolności bycia sobą? A może bohaterstwo to odwaga, by być tym, kim naprawdę chcemy oraz siła, by podążać za instynktem? 

Koń od zawsze był symbolem siły i wolności, dlatego kształt flakonu Hero nawiązuje do symbolicznego końskiego kopyta. Po raz pierwszy na flakonie znalazły się wytłoczone inicjały, nawiązujące do założyciela marki, a wodę toaletową charakteryzuje beżowy odcień, typowy dla marki Burberry.

Thomas Burberry założył swoje imperium w 1856 roku, w wieku zaledwie 21 lat. Marka szybko zyskała status wyznacznika trendów w brytyjskim wzornictwie, innowacji i rzemiośle. Kto nie zna legendarnego trencza czy perfum tej marki? Kultowe zapachy Burberry inspirowane są muzyką i modą, Londynem i brytyjskimi ikonami. 

A teraz, dzięki wyjątkowym Burberry Hero, możesz odkryć głębsze połączenie tego, kim naprawdę jesteś. Zapach odkrywa nową stronę męskości, przywołując poczucie wolności i zapraszając do autentyczności i akceptacji siebie takimi, jakimi jesteśmy. A tego przecież wszyscy pragniemy…

Czytaj więcej