Przejdź do głównej zawartości

Neonowy makijaż oczu z liniami graficznymi Barry M

Makijaż graficzny oczu podbił nie tylko portale społecznościowe, ale także cały świat mody. Fantazja nie ma tu granic – możesz wypróbować różne kształty i kolory. Dobra zabawa gwarantowana! Stwórz razem z nami i marką Barry M stylizację w jaskrawych kolorach z kreatywnymi liniami i obudź w sobie artystę.

Krok 1

Zanim zabierzesz się za wykonanie samego makijażu, nałóż bazę pod cienie do powiek Barry M Lid Lock, która wzmocni intensywność cieni, zapewniając ich idealną trwałość. A teraz do dzieła! Zacznij od grubej kociej kreski, którą narysuj w kierunku zewnętrznego kącika oka. Sięgnij na przykład po kajalową kredkę do oczu Barry M Kohl Pencil w kolorze czarnym.

Krok 2

Następnie czas na neony. Idealnie nadaje się do tego paletka Barry M Neon Brights, która zaraz po otwarciu powita Cię ogromem jaskrawych kolorów. Dla tego typu makijażu powinny interesować Cię odcienie Scorched i Laser Beam. Na jedną trzecią powieki przy zewnętrznym kąciku oka nałóż jaskrawo żółty Laser Beam. Udekoruj nim również część dolnej linii rzęs. Na resztę powieki nałóż pastelowo niebieski Scorched.

Krok 3

Sięgnij ponownie po kredkę do oczu. Od kociego kącika narysuj precyzyjną (w miarę możliwości) kreskę, która w łuku oka odwzoruje kształt cieni. Następnie poprowadź kreskę wzdłuż całej górnej linii rzęs aż do kącika oka i w kierunku krawędzi nosa do „dziubka”. Potem przejdź do dolnej linii rzęs, gdzie również stwórz linię. Połącz obie linie w kąciku oka.

Krok 4

Najtrudniejsza część już za Tobą. Teraz wystarczy już tylko dopracować ostatnie szczegóły. Aby idealnie podkreślić swoje rzęsy, sięgnij po tusz do rzęs Barry M That's How I Roll, który nada im wyjątkową długość i niesamowitą objętość. Następnie nałóż na usta uniwersalny błyszczyk Barry M That's Swell!, którego specjalnie dobrany skład stymuluje produkcję naturalnego kolagenu w cerze, sprawiając, że usta stają się bardziej soczyste i mają większą objętość.