BaobabAll Seasons White Rhino dyfuzor zapachowy z napełnieniem

Baobab All Seasons White Rhino dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Baobab All Seasons White Rhino dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Darmowa dostawa
500 ml
390,00

W magazynie | 78,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: BAO0066
1
Upominek dla Ciebie
Już teraz zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Wpisz w koszyku kod home, a zniżka będzie Twoja. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 20.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Niczym machnięciem magicznej różdżki, wyczaruj niepowtarzalną atmosferę pełną przenikliwego ciepła i przesiąkniętą tajemniczością dalekich krajów Orientu. Dyfuzor zapachowy z napełnieniem Baobab All Seasons White Rhino otuli pomieszczenie delikatnym zapachem mieszanki słodkiego drzewa sandałowego i wyjątkowej drzewnej wetywerii, uzupełnionej o korzenne nuty. Mocny i męski zapach oczaruje Twoje zmysły, natomiast piękne, designerskie wykonanie pojemnika z wygrawerowanym wzorem korzeni doprowadzi całe doświadczenie z dyfuzorem do perfekcji.

Właściwości:

  • słodka, korzenno-drzewna kompozycja zapachowa
  • składniki zapachowe w połączeniu z patyczkami nadają piękny zapach pomieszczeniu
  • elegancki dodatek do domu wykonany z szarego tęczowego szkła
  • dekoracyjny charakter – zakrzywiona butelka z czarną nakrętką i wygrawerowanym wzorem

Skład zapachu:
Niecodzienny zapach dyfuzora Baobab inspirowany królestwem zwierząt jest niezwykle czarujący. Przestrzeń przeniknie niepowtarzalny zapach drzewa sandałowego, charakteryzujący się czystością, pikantnością i słodkością. Drzewo sandałowe, które potrafi wywołać przyjemne uczucia, doskonale uzupełniają drzewne, ziemiste, słodkie i dymne nuty popularnej wetywerii. Całość harmonijnie podkreślają nuty korzenne.

Sposób użycia:
Otwórz napełnienie dyfuzora Baobab All Seasons White Rino, włóż wszystkie patyczki i pozwól zapachowi się rozproszyć. Aby rozproszyć go ponownie, obróć patyczki.

Wskazówka Notino:
Zniewalającym zapachem White Rhino, uwalnianym przez ten dyfuzor, możesz cieszyć się również w inny sposób. Świeczka zapachowa Baobab All Seasons White Rhino dopełni atmosferę o jarzący się płomień.

Skład

Złożenie
wetiweria, drzewo sandałowe
Rodzaj zapachu do domu
drzewny
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy