AvonBubble Bath Goodnight Sweetheart piana do kąpieli o zapachu bergamoty i drzewa sandałowego

5×
Avon Bubble Bath Goodnight Sweetheart piana do kąpieli o zapachu bergamoty i drzewa sandałowego
Avon Bubble Bath Goodnight Sweetheart piana do kąpieli o zapachu bergamoty i drzewa sandałowego
Zaoszczędź
33,00

Zaoszczędź 42%
1000 ml
19,00

W magazynie | 1,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AVO06803
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Masz za sobą trudny dzień? Puść sobie ulubioną muzykę, zapal świeczkę zapachową i ciesz się zasłużonym relaksem w gorącej kąpieli w wannie pełnej pachnącej piany. Piana do kąpieli o zapachu bergamoty i drzewa sandałowego Avon Bubble Bath doskonale wycisza umysł i ciało, idealnie nastraja na nadchodzący sen.

Właściwości:

  • wytwarza w wannie obfitą pianę
  • nastraja umysł do snu
  • ma działanie uspokajające
  • wspaniale pachnie

Sposób aplikacji:
Napełniając wannę, dodaj pianę do gorącej wody i poczekaj, aż się spieni.

Właściwości

Konsystencja
piana
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.