AstridPeo spray do butów

1×
Astrid Peo spray do butów
Astrid Peo spray do butów
Zaoszczędź
15,80

Zaoszczędź 24%
150 ml
12,00

W magazynie | 8,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ASR0129
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Specjalna pielęgnacja Astrid Peo doskonale zadba o Twoje nogi i stopy.

Właściwości:

  • nadaje stopom i obuwiu przyjemny zapach
  • zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Skrajnie łatwopalny aerozol. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Łatwopalny.
Cały tekst

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Czeska marka Astrid już od ponad 150 lat zajmuje się rozwojem skutecznych i bezpiecznych produktów służących do uzyskania pięknej i zdrowej skóry! Historia firmy sięga 1847 roku, kiedy František Prochaska otworzył przy praskiej ulicy Celetnej sklep z mydłem, a jednocześnie też małą mydlarnię, w której zaczął wytwarzać swoje pierwsze mydło toaletowe.
Młody przedsiębiorca zaczął stopniowo nawiązywać kontakty z francuskimi producentami olejków aromatycznych i oprócz mydła wytwarzać także inne produkty kosmetyczne, które cieszyły się wielkim powodzeniem wśród klientów. Firma Prochaska stała się w ten sposób pierwszą historycznie udokumentowaną firmą kosmetyczną w Austro-Węgrzech.
W latach 60. XX wieku firma rozpoczęła współpracę ze światowymi producentami kosmetyków, takimi jak np. Schwarzkopf lub Dior. Współpraca oznaczała duży przełom i postęp w produkcji kosmetyków. Obecnie marka Astrid wciąż wprowadza innowacje i oferuje wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które opierają się na efektywnym połączeniu nowoczesnych składników i metod kosmetycznych.
Możesz być pewien, że kosmetyki Astrid zapewnią Twojej skórze najlepszą pielęgnację i ochronę. Asortyment marki Astrid jest niezwykle szeroki. Obejmuje kosmetyki dla dzieci, perfumy, kosmetyki do twarzy, kosmetyki przeciwsłoneczne oraz wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji całego ciała.