Skip to main content

Ashleigh & Burwood LondonLamp Fragrance Peony napełnienie do lampy katalitycznej

3×
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Peony napełnienie do lampy katalitycznej
Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Peony napełnienie do lampy katalitycznej
500 ml
82,00

W magazynie | 16,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ABL07993
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Uzupełnij zapach swojej lampy katalitycznej i nieprzerwanie ciesz się zmysłowym aromatem piwonii, jaki uwolni się w Twoim wnętrzu. Ashleigh & Burwood London Lamp Fragrance Peony napełnienie do lampy katalitycznej to doskonały sposób, by przedłużyć żywotność Twojej lampy.

Lampy zapachowe to niezwykle skuteczny sposób na perfumowanie Twojego domu, dzięki czemu nie trzeba ich używać przez dłuższy czas. Aby uzyskać optymalną równowagę między aromatyzowaniem pomieszczenia a użyciem zapachów, zaleca się palenie lampy przez około 20-25 minut za każdym razem.

Właściwości:

  • nadaje zapach całemu pomieszczeniu
  • ma zmysłowy zapach piwonii
  • likwiduje nieprzyjemne zapachy
  • pomaga zniwelować zapach dymu papierosowego i zwierząt
  • pomaga stworzyć przyjemną atmosferę we wnętrzu
  • stanowi napełnienie do katalitycznej lampy

Skład zapachu:
Piękny bukiet piwonii, z nutą chrupiącego czerwonego jabłka, delikatnego piżma i kwiatowych kwiatów jaśminu, goździka i aksamitnej róży

Sposób użycia:
Napełnienie do Twojej lampy katalitycznej, używaj zgodnie z załączoną do opakowania instrukcją. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem. Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. Wymień wkład zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Złożenie
goździk ogrodowy, piżmo, piwonia, czerwone jabłko, róża, jaśmin
Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy