Artdeco Sharpener Soft Liner

temperówka do kredek Podwójne ostrze

3×
Artdeco Sharpener Soft Liner temperówka do kredek Podwójne ostrze
Artdeco Sharpener Soft Liner temperówka do kredek Podwójne ostrze
temperówka do kredek Podwójne ostrze
25,18

Kod: ART2250 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Przy zakupie powyżej 165 zł wybierz w koszyku z naszej oferty wspaniałych letnich prezentów.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 23.07.2019
Nasze sklepy
wtorek 23.07.2019
Artdeco Sharpener Soft Liner
temperówka do kredek Podwójne ostrze | 25,18

Opis produktu Artdeco Sharpener Soft Liner

Temperówka Artdeco z podwójnym ostrzem łatwo i skutecznie naostrzy wszystkie stępione kredki kosmetyczne, dzięki czemu Twój makijaż znów będzie idealnie precyzyjny.

Właściwości:

  • dzięki dwóm ostrzom poradzi sobie z każdą kredką
  • zapobiega łamaniu się kredek
  • z praktycznym pojemnikiem na ostrużyny
  • łatwo się czyści

Jak stosować:
Włożyć kredkę do temperówki i obracać nią aż do uzyskania pożądanej ostrości. Po wyjęciu kredki wysunąć transparentny pojemnik i wysypać ostrużyny. Temperówka jest przeznaczona wyłącznie do kredek kosmetycznych.

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.