Artdeco Adhesive for Lashes

transparentny klej do sztucznych rzęs

Artdeco Adhesive for Lashes transparentny klej do sztucznych rzęs
Artdeco Adhesive for Lashes transparentny klej do sztucznych rzęs
5 ml
42,75

Kod: ART2300 | Ponad 20 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.08.2019
Nasze sklepy
wtorek 27.08.2019
Artdeco Adhesive for Lashes
5 ml | 42,75

Opis produktu Artdeco Adhesive for Lashes

Z klejem Artdeco łatwo i skutecznie przykleisz do oka każde sztuczne rzęsy, podkreślając w ten sposób swoje piękne spojrzenie.

Właściwości:

  • pomaga łatwo przykleić sztuczne rzęsy
  • utrzymuje rzęsy na oku przez cały dzień
  • po wyschnięciu jest całkowicie przezroczysty
  • nadaje się też do użycia z brokatem
  • bezzapachowy

Jak stosować:
Nałożyć klej na sztuczne rzęsy lub brokat, delikatnie docisnąć do skóry i pozostawić przez chwilę do wyschnięcia.

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.