Przejdź do głównej zawartości
Armani Air di Gioia woda perfumowana dla kobiet

ArmaniAir di Gioia woda perfumowana dla kobiet

30 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: GIO3488
Praktyczna wielkość do użycia w podróży.
Opakowanie podróżne

Powietrze jest lekkie i przepełnione energią, podobnie jak damska woda perfumowana Giorgio Armani Air di Gioia, której zapach oddaje charakter tego żywiołu. Szyprowy zapach wybrzmiewający kwiatowymi akordami spodoba się kobietom, które marzą o harmonii i poczuciu nieskrępowanej swobody.

  • perfumy inspirowane dynamicznym żywiołem powietrza
  • dla kobiety, której brakuje poczucia wolności
  • zapach przywołuje na myśl powiew świeżego wiatru we włosach

Skład zapachu
Kompozycja zapachowa otwiera się świeżym aromatem mandarynek i pomarańczy, uzupełnionym o słodkie i cytrusowe akordy neroli i morskiej soli. Serce kompozycji tętni akordami upojnej piwonii, słodkiego i egzotycznego ylang-ylang i wykwintnego kwiatu pomarańczy. Szyprowe nuty bazy tworzy ziemisty mech i aksamitne drzewo kaszmirowe, a także egzotyczna paczula i cyprys. Air di Gioia stanowi perfekcyjne połączenie zapachu kwiatów i cytrusów, uzupełnionych ziemistym aromatem mchu i drzewnymi akordami, które sprawią, że staniesz się panią każdej sytuacji.

Historia zapachu
Damską wodę perfumowaną Air di Gioia przedstawił w roku 2010 sam Giorgio Armani jako kolejny zapach inspirowany żywiołami natury – wodą, ogniem i powietrzem. Niezależność, pewność siebie i radość z życia – to cechy charakteryzujące kobietę, która nosi damską wodę perfumowaną Air di Gioia.

Skład

Grupy zapachówkwiatowe, szyprowe