Ardell Self-Adhesive

sztuczne rzęsy do naklejania

1×
Ardell Self-Adhesive sztuczne rzęsy do naklejania
Ardell Self-Adhesive sztuczne rzęsy do naklejania
Demi Wispies
33,00

Kod: ARD1996 | Ponad 20 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 22.08.2019
Nasze sklepy
już jutro środa 21.08.2019
Ardell Self-Adhesive
Demi Wispies | 33,00

Opis produktu Ardell Self-Adhesive

Produkt Ardell Self-Adhesive doda wyrazistości Twojemu spojrzeniu i podkreśli piękno Twoich oczu.

Właściwości:

  • łatwa i szybka aplikacja
  • pasuje na wieczorne wyjścia i do noszenia na co dzień

Skład:

  • sztuczne rzęsy

O marce Ardell

Amerykańska firma Ardell specjalizuje się w produkcji sztucznych rzęs. Została założona w 1971 roku przez Arnolda Millera i jego żonę Sydell. Ich pierwszy produkt - „Duralash Individual“ natychmiast zyskał dużą popularność, co skłoniło ich do poszerzenia portfolio. Dziś Ardell jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych marek na świecie w tym segmencie rynku. Jedno z jej haseł brzmi: „Dla każdej kobiety, na każdą okazję, do każdego stylu życia”.
W ofercie Ardell znajdują się rzęsy na pasku, kępki rzęs, rzęsy mono i wiele innych. Zdecydowana większość z nich jest wykonana ze sterylizowanych ludzkich włosów. Są niezwykle efektowne, łatwe do zaaplikowania i usunięcia. Na szczególną uwagę zasługują również praktyczne akcesoria - kleje, szczotki, szczoteczki do brwi i inne.
Produkty Ardell wyróżnia najwyższa jakość i przystępna cena. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że korzysta z nich cały szereg hollywoodzkich wizażystów. Marka Ardell z pewnością zainteresuje każdego, kto marzy o pięknym i niezapomnianym spojrzeniu, ma wysokie wymagania i pragnie być atrakcyjnym dla płci przeciwnej.