ArdellLashTite transparentny klej do sztucznych rzęs

1×
Ardell LashTite transparentny klej do sztucznych rzęs
Ardell LashTite transparentny klej do sztucznych rzęs
Zaoszczędź
25,00

Zaoszczędź 47%
3.5 g
13,10

W magazynie | 374,29 / 100 g, w tym VAT | Kod: ARD2072
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Produkt Ardell LashTite doda wyrazistości Twojemu spojrzeniu i podkreśli piękno Twoich oczu.

Właściwości:

  • zapewnia trwałe i bezpieczne zamocowanie sztucznych rzęs
  • pomoże precyzyjnie i bez problemu zamocować sztuczne rzęsy

Amerykańska firma Ardell specjalizuje się w produkcji sztucznych rzęs. Została założona w 1971 roku przez Arnolda Millera i jego żonę Sydell. Ich pierwszy produkt - „Duralash Individual“ natychmiast zyskał dużą popularność, co skłoniło ich do poszerzenia portfolio. Dziś Ardell jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych marek na świecie w tym segmencie rynku. Jedno z jej haseł brzmi: „Dla każdej kobiety, na każdą okazję, do każdego stylu życia”.
W ofercie Ardell znajdują się rzęsy na pasku, kępki rzęs, rzęsy mono i wiele innych. Zdecydowana większość z nich jest wykonana ze sterylizowanych ludzkich włosów. Są niezwykle efektowne, łatwe do zaaplikowania i usunięcia. Na szczególną uwagę zasługują również praktyczne akcesoria - kleje, szczotki, szczoteczki do brwi i inne.
Produkty Ardell wyróżnia najwyższa jakość i przystępna cena. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że korzysta z nich cały szereg hollywoodzkich wizażystów. Marka Ardell z pewnością zainteresuje każdego, kto marzy o pięknym i niezapomnianym spojrzeniu, ma wysokie wymagania i pragnie być atrakcyjnym dla płci przeciwnej.