AnnayakePour Elle woda perfumowana dla kobiet

2×
Annayake Pour Elle woda perfumowana dla kobiet
Annayake Pour Elle woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
285,20

Zaoszczędź 15%
100 ml
240,90

W magazynie | 240,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ANN0144
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Przenieś się do Japońskich ogrodów, pełnych harmonii i przyjemnego nastroju! Woda perfumowana dla kobiet Annayake Pour Elle, zapewni Ci dobre samopoczucie, dzięki delikatnej zwiewnej aurze, jaką pozostawia.

  • kwiatowo-drzewny zapach
  • dla kobiet ceniących sobie harmonię i równowagę
  • idealny zapach na co dzień, przyjazny do pracy

Skład zapachu
Zapach przeniesie Cię do kraju kwitnącej wiśni, jego prostota i świeżość zaspokoją wymagające gusta. W początkowych nutach ujawnia się aromat bergamotki, figi i żywicy elemi, która skrywa delikatną słodką świeżość. Derce zapachu jest pełne spokoju i harmonijnych nut dominuje tu niebieska lilia wodna, która jest symbolem życia i odnowy. Bazę zapachu stanowi połączenie herbaty, przezroczystego piżma i szlachetnych drzewnych nut takich jak sandałowe drzewo, gajak i hinoki. Całość jest bardzo przyjemna i przynosi odczucie spokoju.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
liść figowy, herbata, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiaty, lotos
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, nuty drzew
Grupy zapachów
kwiatowe, zielone

Annayake, czołowa japońska marka modowa, kosmetyczna i perfumeryjna, prezentuje zachodniemu światu wyrafinowane japońskie podejście do życia. Marka zdobyła popularność na całym świecie, również wśród najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się kunszt, finezja i oryginalność.
Marka Annayake została założona w 1988 r., ale jej korzenie sięgają znacznie dalej w przeszłość. Podejście marki do tworzenia wszystkich produktów jest naznaczone szacunkiem do tysiącletniej tradycji japońskiej precyzji. Jednocześnie Annayake nieustanne bierze pod uwagę zmiany stylu życia i oczekiwań swoich klientów, dlatego jej kosmetyki, perfumy i inne produkty stanowią doskonałe połączenie tego, co najlepsze w dawnej kulturze i w najnowszych trendach oraz praktykach.
Pierwsze perfumy Annayake pojawiły się na rynku w 2000 r., a obecnie portfolio marki obejmuje już prawie dwadzieścia wyjątkowych i doskonale zrównoważonych zapachów dla mężczyzn i kobiet. W tworzeniu kompozycji zapachowych odznaczających się atrakcyjną fuzją Wschodu i Zachodu uczestniczyli renomowani perfumiarze, tacy jak Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud czy Martine Pallix.
Annayake oznacza całkiem nowy wymiar zapachu, oparty na najlepszych doświadczeniach z działalności w świecie kosmetyków i dopełniający koncept „kompletnego piękna“.