American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil zmiękczający olej do brody

American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil zmiękczający olej do brody
American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil zmiękczający olej do brody
36,20
72,40 / 100 ml, w tym VAT
50 ml
Kod: ACR1449 | W magazynie

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil
Właściwości

Preparat do golenia American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil zapewnia całkowicie bezproblemowy przebieg rutynowego golenia.

Właściwości:

  • pomaga w gładkim i precyzyjnym goleniu
  • ułatwia poślizg maszynki na skórze
  • działa łagodząco na skórę

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Właściwości

Konsystencja
olejek
Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery

O marce American Crew

American Crew - rewolucja w stylizacji męskich włosów. Marka American Crew powstała w 1994 r., kiedy to stylista i fryzjer David Raccuglia postanowił przeprowadzić rewolucję we fryzjerstwie męskim. Obecnie produkty do pielęgnacji twarzy i włosów marki American Crew sprzedawane są w 60 krajach świata i odznaczają się niepodważalną jakością i efektywnością.
David Raccuglia, wyrazista osobowość w świecie stylu, wraz ze swą marką American Crew nieustale pomaga fryzjerom i stylistom męskim przenosić ich usługi na zupełnie nowy poziom.
Filozofią, która za tym stoi, jest świadomość, że coraz więcej mężczyzn interesuje się tym, jak wygląda, a trend ten jest obecny we wszystkich grupach wiekowych na całym świecie.
American Crew nie jest tylko modną marką i dostawcą kosmetyków do salonów fryzjerskich. To krok milowy w historii pielęgnacji i wiodąca marka stworzona specjalnie do mężczyzn i dopasowana do potrzeb profesjonalnych stylistów. Marka szyci się innowacyjnością i nowatorstwem w zakresie stylu. Kochają ją profesjonalni fryzjerzy i celebryci. Jej produkty stosują ci, którzy dyktują trendy.
Marka American Crew nigdy nie zapomina o tym, że jej zadaniem jest dostarczenie mężczyznom i stylistom narzędzi, których potrzebują na codzień do tworzenia stylowego, męskiego wyglądu.

Recenzje American Crew Shave & Beard Ultra Gliding Shave Oil