Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1szampon kofeinowy dla mężczyzn stymulujący wzrost włosów

10×
Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1 szampon kofeinowy dla mężczyzn stymulujący wzrost włosów
Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1 szampon kofeinowy dla mężczyzn stymulujący wzrost włosów
Zaoszczędź
29,00

Zaoszczędź 13%
250 ml
25,20

Kod: ALP2731 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 5.06.2020
Nasze sklepy
piątek 5.06.2020

Opis produktu Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1
Właściwości

Silne włosy zawdzięczamy zdrowym cebulkom. Szampon kofeinowy dla mężczyzn stymulujący wzrost włosów Alpecin Hair Energizer Coffeine Shampoo C1 dostarcza składniki aktywne bezpośrednio do nich.

Już podczas mycia w ciągu 120 sekund kofeina i pozostałe składniki aktywne trafiają bezpośrednio do mieszka włosów. Co więcej, szampon nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie obciąża włosów.Każdego dnia ciesz się większą objętością i silniejszymi włosami, które łatwiej się stylizują.

Właściwości:

  • wzmacnia cebulki włosów i eliminuje ich wypadanie
  • po użyciu włosy szybciej rosną
  • dla widocznie zwiększonej gęstości włosów
  • wzmacnia włókna włosowe

Skład:

  • kofeina – aktywuje cebulki, wydłuża i poprawia jakość fazy porostu włosów
  • cynk i niacyna – wspierają zdrowie cebulek włosów
  • nie zawiera silikonów

Sposób użycia:
Dla najlepszych rezultatów używaj codziennie. Szampon pozostaw na włosach przez 2 minuty, a następnie dokładnie spłucz.

Właściwości

Rodzaj włosów
do włosów słabych i wypadających

O marce Alpecin

Kosmetyki do włosów Alpecin to skuteczne rozwiązanie dla osób mających problemy z wypadaniem włosów. Ta niemiecka marka zajmuje się problematyką włosów oraz skóry głowy już od 1905 r. i od tego czasu dokonała wielu odkryć naukowych w tym zakresie. Prawdziwa rewolucja w obszarze prewencji wypadania włosów stała się jej udziałem w 2002 r., kiedy to jako pierwsza zaczęła stosować w swych produktach dużą ilość naturalnej kofeiny. Okazało się bowiem, że substancja ta skutecznie chroni włosy przed skutkami działania testosteronu wpływającego na wypadanie włosów o podłoKosmetyki do włosów Alpecin to skuteczne rozwiązanie dla osób mających problemy z wypadaniem włosów. Ta niemiecka marka zajmuje się problematyką włosów oraz skóry głowy już od 1905 r. i od tego czasu dokonala wielu odkryć naukowych w tym zakresie. Prawdziwa rewolucja w obszarze prewencji wypadania włosów stała się jej udziałem w 2002 r., kiedy to jako pierwsza zaczęła stosować w swych produktach dużą ilość naturalnej kofeiny. Okazało się bowiem, że substancja ta skutecznie chroni włosy przed skutkami działania testosteronu wpływającego na wypadanie włosów o podłożu dziedzicznym.

Oprócz kofeiny kosmetyki do włosów Alpecin zawierają inne składniki aktywne wyłącznie naturalnego pochodzenia. Preparaty te są testowane dermatologicznie i klinicznie i przeznaczone są dla mężczyzn. Kosmetyki do włosów Alpecin pielęgnują skórę głowy oraz przywracają piękno i zdrowie włosów. W bogatym asortymencie marki Alpecin znajdziesz nie tylko niezwykle skuteczne toniki i szampony przeciw wypadaniu włosów, ale także kosmetyki przeciwłupieżowe, zapobiegające nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów czy pomagające w przypadku wrażliwej skóry głowy.

Recenzje Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1