Ajmal Renatawoda perfumowana dla kobiet

2×
Ajmal Renata woda perfumowana dla kobiet
Ajmal Renata woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
75 ml
63,90

Kod: AJM00439 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 4.04.2020

Opis perfum Ajmal Renata
Skład

Woda perfumowanaAjmal Renata to nieodparcie kuszący i wyjątkowy zapach, który oszołomi Cię intensywnością i powiewem luksusu.

  • kwiatowy zapach
  • cytrusowy zapach
  • korzenny zapach
  • dla indywidualistki
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytrusy, nuty przypraw
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty kwiatowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, nuty drzew, bursztyn
Grupy zapachów
cytrusowe, kwiatowe, przyprawowe

O marce Ajmal

Ajmal to firma mająca siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka została założona przez Late Haji Ajmal w Indiach w latach 50. poprzedniego stulecia. Jest to rodzinna firma kierowana od początku przez dynastię Ajmal, której każdy członek pełni określoną funkcję. W krótkim czasie od powstania zaczęła dobrze prosperować, koncentrując się na produkcji perfum. Ajmal to synonim luksusu i wysokiej jakości. Dzięki współpracy z czołowymi markami perfumeryjnymi z Europy, a przede wszystkim z Francji, Włoch, Szwajcarii i Niemiec, powoli trafia do świadomości klientów z tej części świata. Warto dodać, że na Bliskim Wschodzie marka ta należy do czołowych producentów perfum.

Recenzje Ajmal Renata

tracking pixel