AirStocking

AirStocking - Projektanci mody mówią o tym produkcie jako o największej rewolucji od momentu odkrycia długo utrzymującej się na ustach szminki.

 

W 2003 roku Japończyk Yoshiumi Hamad zachwycił cały świat nowością - pończochami w sprayu. Stały się hitem dla milionów kobiet.

Pończochy AirStocking występują w postaci ciekłego proszku w sprayu, który zawiera cząsteczki jedwabiu. Wystarczy nogi spryskać Airstocking i pończochy są gotowe. W odróżnieniu od zwykłych pończoch są wygodne, w żaden sposób nie ograniczają poruszania się, posiadają filtr UV i są wodoodporne.

Załóż AirStocking i Ty! Możesz wybrać jeden z kilku rodzajów. Produkty promocyjne zawierają na przykład aminokwasy, które jednocześnie nawilżają nogi, a zawarta w nich kofeina i wyciąg z zielonej herbaty umożliwiają lepsze krążenie krwi. Pończochy AirStocking chronią nogi przed zanieczyszczeniami środowiska i alergenami - jednocześnie pozwalają na swobodne oddychanie skóry nóg.

Rewolucyjne pończochy AirStocking były poddane testom dermatologicznym, które potwierdziły ich lepszą jakość niż tradycyjnych pończochy. Są po prostu bardziej wygodne i praktyczne. Wystarczy mieć spray w torebce i pończochy ,,założyć" gdziekolwiek i kiedykolwiek.

cały tekst ukryć tekst

Otwórz filtr Zamknij filtr

Przedział cenowy

-

Promocje i prezenty

Ocena

  •   1