Skip to main content

Air WickPure Cherry Blossom dyfuzor zapachowy z napełnieniem o zapachu kwiatów

Air Wick Pure Cherry Blossom dyfuzor zapachowy z napełnieniem o zapachu kwiatów
Air Wick Pure Cherry Blossom dyfuzor zapachowy z napełnieniem o zapachu kwiatów
Zaoszczędź
27,40

Zaoszczędź 19%
25 ml
22,00

W magazynie | 88,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ARW00163
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Dyfuzor zapachowy Air Wick Pure Spring Delight stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • świeży zapach
  • zwiewny czysty zapach

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Tylko dla dorosłych. Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Skład

Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.