Przejdź do głównej zawartości
Apteo Plastry na otarcia zestaw plastrów
Apteo Plastry na otarcia zestaw plastrów
Forma aplikacyjnaPlastry
Sposób podaniaDo stosowania zewnętrznego na skórę
Sposób podawaniawyrób medyczny

Zestaw plastrów piankowych na otarcia zawiera: 6 sztuk 25 x 76 mm, 2 sztuki 19 x 76 mm, 4 sztuki 38 x 65 mm. To plastry przeznaczone są do opatrywania skaleczeń, jako bariera mechaniczna. Stanowią ochronę powstałych otarć. Zapobiegają też powstawaniu nowych otarć. Wykonane są z pianki PE, sterylne. Stanowią ochronę niewielkich zranień. 

Właściwości:

  • wysokoprzepuszczalne dla powietrza
  • hipoalergiczny klej
  • wysokochłonny opatrunek
  • dobrze przylegające do skóry

Zalecane stosowanie:
Oczyścić i osuszyć ranę lub miejsce otarcia. Wyjąć plaster z saszetki. Zdjąć z powierzchni plastra papier ochronny, unikając dotykania warstwy samoprzylepnej. Nakleić plaster na oczyszczoną wcześniej ranę lub miejsce otarcia.

Środki ostrożności:
Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać w przypadku wystąpienia zakażenia rany. Opatrunek jest sterylny, nie dotykać przed przyklejeniem. Po przyklejeniu plastra należy utrzymać miejsce aplikacji suche i czyste. Po zamoczeniu plastra należy go wymienić. Nie naklejać plastra zbyt ciasno. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku wystąpienia infekcji rany należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Używać ostrożnie w przypadku skóry ze skłonnością do alergii. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy usunąć plaster i tymczasowo zaprzestać jego używania. Opatrunek należy wymienić na nowy po upływie 12 godzin lub w razie potrzeby.

ApteoPlastry na otarcia wyrób medyczny zestaw plastrów

11,50
Korzystniej o 22%
12 szt.
8,90

Ponad 5 szt. w magazynie | 0,74 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: AOE01614
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 23.07.2024
Nasze sklepy
wtorek 23.07.2024