Estée Lauder zestawy upominkowe

Estée Lauder zestawy upominkowe
Makijaż
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Perfumy
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Zestaw upominkowy
  • Estée Lauder
  • Radiant Skin 24/7

Jakość, elegancja, luksus – to synonimy najlepszych kosmetyków, których historia sięga do roku 1946. Jeżeli szukasz produktów pielęgnacyjnych, które naprawdę spodobają się obdarowanej osobie, zestaw prezentowy Estée Lauder będzie idealnym wyborem.

Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych Estée Lauder

  • Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry, wiele kobiet na całym świecie wybiera Estée Lauder. Zestaw zawierający serum do twarzy, krem na dzień, na noc lub krem pod oczy – w dowolnej kombinacji – będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli szukasz odpowiedniego prezentu dla kobiety.
  • Nie możesz źle wybrać. Każdy zestaw Estée Lauder to produkty, które kobieta w dowolnym wieku z łatwością włączy do codziennej pielęgnacji. Znajdziesz tu między innymi kolekcję Advanced, wyróżniającą się efektami odmładzającymi. W dowolnym jednak zestawie Estée Lauder zawsze znajdziesz kosmetyki, które się uzupełniają i wzajemnie wzmacniają efekty działania.

Zestaw świąteczny Estée Lauder z kosmetykami kolorowymi

  • Estée Lauder to ważny gracz również w dziedzinie kosmetyków kolorowych. Przykładem może być tu kultowy podkład Double Wear lub cieszące się niezwykłą popularnością tusze do rzęs.
  • Głównym atutem marki Estée Lauder są jednak kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dlatego zestawy, które nie są stricte pielęgnacyjne, zawierają zazwyczaj kombinację produktów do makijażu i pielęgnacji. Idealny prezent dla kobiety, która lubi zarówno najwyższej jakości pielęgnację skóry, jak i luksusowe kosmetyki do makijażu.

Zestaw z perfumami Estée Lauder

  • Jeżeli chodzi o perfumy, to od zawsze sprawdzony pomysł na trafiony prezent, który długo będzie przypominać o osobie, która go podarowała. Zestaw upominkowy Estée Lauder z perfumami ucieszy każdą kobietę podwójnie. A nawet potrójnie. Po pierwsze ma piękne opakowanie, po drugie zawiera delikatne i bardzo kobiece perfumy, a po trzecie w zestawie znajdują się również perfumowane kosmetyki, które idealnie uzupełniają zestaw prezentowy Estée Lauder.