Zadig & Voltaire Just Rock! Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn

5×
Zadig & Voltaire Just Rock! Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn
Zadig & Voltaire Just Rock! Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
339,00

Zaoszczędź 30%
100 ml
236,50

236,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ZAV0033 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 17.06.2021

Opis Zadig & Voltaire Just Rock! Pour Lui
Skład

Zadig & Voltaire Just Rock! to wyrafinowana męska woda toaletowa, odważnie wyrażająca radość, męskość i wolność.

  • orientalny, korzenny zapach
  • dla mężczyzny, który potrafi żyć pełnią życia
  • nadaje się na każdą okazję

Skład zapachu
Woda toaletowa to pobudzająca mieszanka porywających korzennych akordów, delikatnej słodkiej wanilii i radosnej paczuli. Atrakcyjną esencję bursztynu w nucie głębi uzupełniają intrygujące, drzewne tony. W efekcie powstaje niezwykle intensywny, męski zapach, który wywrze ogromne wrażenie na Twoim otoczeniu.

Historia zapachu
Woda toaletowa Zadig & Voltaire Just Rock! powstała z inspiracji koncertem rockowym. Wprowadzono ją na rynek w roku 2017, a jej autorami są Aurelien Guichard i Nathalie Lorson.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
fasola tonka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kadzidło, czarna wanilia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
czarna paczula, nuty przypraw
Grupy zapachów
orientalne, przyprawowe, drzewne

O marce Zadig & Voltaire

Francuska marka Zadig & Voltaire jest symbolem niezależności, nieokiełznania i kreatywności. Firma powstała w 1997 w Paryżu, a jej nazwa pochodzi od książki „Zadig ou la Destinée” autorstwa francuskiego filozofa i dramaturga Woltera.

Markę Zadig & Voltaire założył Thierry Gillier, wnuk słynnego Andre Gilliera, który jest współtwórcą znanej na całym świecie marki Lacoste. Firma Zadig & Voltaire w świadomości młodego pokolenia zapisała się za sprawą swojej ekstrawaganckiej mody, wyróżniającej się podartymi koszulkami i elementami rockowymi.

W podobnie kreatywnym duchu są tworzone również zapachy, które podkreślą Twoją oryginalność, niezależność i pozostawią niezatarte wrażenie na każdym, kto pojawi się w Twoim otoczeniu. Jeśli zatem szukasz niebanalnego, pełnego klasy zapachu, to Zadig & Voltaire został stworzony właśnie dla Ciebie!

Recenzje Zadig & Voltaire Just Rock! Pour Lui5