Skip to main content

Yves Saint LaurentY zestaw upominkowy dla mężczyzn

3×
Yves Saint Laurent Y zestaw upominkowy dla mężczyzn
Yves Saint Laurent Y zestaw upominkowy dla mężczyzn
zestaw upominkowy dla mężczyzn

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: YSL10873

Y woda perfumowana 60 ml + żel pod prysznic 50 ml

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum męskich Yves Saint Laurent Y w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu i miej pewność, że wybrałeś doskonały prezent.

Właściwości:

  • zestaw zapachów to pomnożona radość
  • doskonały pomysł na prezent
  • sprawi radość każdemu mężczyźnie

Zawartość zestawu:

  • Y woda perfumowana 60 ml
  • żel pod prysznic 50 ml

Skład

Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.