Skip to main content

Yankee CandleSleep Peaceful Dreams napełnienie do elektrycznego dyfuzora

Yankee Candle Sleep Peaceful Dreams napełnienie do elektrycznego dyfuzora
Yankee Candle Sleep Peaceful Dreams napełnienie do elektrycznego dyfuzora
Nowość
Zaoszczędź
45,00

Zaoszczędź 28%
14 ml
32,40

W magazynie | 231,43 / 100 ml, w tym VAT | Kod: YAC07318
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Zapasowy wkład Yankee Candle Sleep Peaceful Dreamszmieni zapach każdego pomieszczenia odpowiednio do Twojego aktualnego nastroju.

Właściwości:

  • podtrzymuje wewnętrzną równowagę i dobre samopoczucie
  • poprawia jakość snu
  • owocowy zapach
  • kwiatowy zapach
  • słodki aromat

Skład:

  • na bazie olejków eterycznych

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
zielona nuta, jabłko, pomarańcza, kokos
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, jaśmin, konwalia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty kremowe, piżmo, drzewo cedrowe, słodkie nuty
Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy, słodki, owocowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
elektryczny

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...