Skip to main content

Yankee CandleBlack Coconut pałeczki zapachowe + podstawka

Yankee Candle Black Coconut pałeczki zapachowe + podstawka
Yankee Candle Black Coconut pałeczki zapachowe + podstawka
Nowość
114,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 114,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: YAC07332

podstawka na kadzidełka 1 szt. + pałeczki zapachowe 5 szt.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Kadzidełka zapachowe Yankee Candle Black Coconut są odpowiednie do rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu i stworzenia przyjemnej atmosfery. Działają antystresowo, wpływają pozytywnie na psychikę, uspokajają umysł, mają też działania dezynfekcyjne.

Właściwości:

  • świeży zapach
  • słodki aromat

Zawartość zestawu:

  • podstawka na kadzidełka 1 szt.
  • pałeczki zapachowe 5 szt.

Sposób użycia:
Podstawkę ustaw na stabilnej powierzchni, aby zapobiec przewróceniu się kadzidełka. Upewnij się, że kadzidełka zapachowe są dobrze zamocowane. Zadbaj, aby nie było przeciągów. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
ananas, kokos
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat kokosa
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty pudrowe, nuty drzew
Rodzaj zapachu do domu
słodki, świeży

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...