Pasty do zębów

Bestsellery

Domowe wybielanie zębów szansą na piękny uśmiech

Poznając nową osobę, często zwracamy uwagę na jej oczy oraz uśmiech, a co za tym idzie również na zęby. Zdrowe, mocne, białe i równe zęby to powód do dumy i duży atut zarówno kobiet jak i mężczyzn. Śnieżnobiały uśmiech poprawia samopoczucie, zwiększa samoocenę i sprawia, że o wiele częściej się śmiejemy bez wstydu i skrępowania. Aktualnie osiągnięcie takiego efektu jest niezwykle proste, a pomóc w tym może m.in. wybielanie zębów.

Wybielanie zębów w domu

Niegdyś wybielanie zębów możliwe było jedynie przy pomocy dentysty. Aktualnie wcale nie trzeba udawać się do stomatologa, by poprawić wygląd zębów. Domowe wybielanie zębów to skuteczna alternatywa. W tym przypadku niezbędny jest jedynie zakup produktów do wybielania zębów i ich samodzielna aplikacja. 

Preparaty do wybielania zębów – co można wybrać?

Produkty do wybielania zębów to szeroka gama preparatów, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na rynku dostępnych jest wiele past wybielających, które mają za zadanie usunąć przebarwienia szkliwa i stopniowo przywrócić zębom biały odcień. Pasty wybielające zęby często posiadają fluor, który ma za zadanie chronić je przed próchnicą. Ponadto produkty te chronią zęby, odświeżają oddech oraz zmniejszają ich nadwrażliwość. Ten rodzaj past to sposób na codzienną higienę zębów, która docelowo ma zmienić ich wygląd. 

Skuteczne paski wybielające zęby

Paski do wybielania zębów podobnie jak pasty również mają na celu usunięcie przebarwień szkliwa. Efekt ich stosowania można zobaczyć już po kilku tygodniach. Paski wybielające zęby to propozycja dla osób, które stosunkowo szybko chcą zobaczyć efekt lub przygotowują się do ważnego wydarzenia, np. ślubu.

Nakładki do wybielania zębów – dla osób, które chcą mieć śnieżnobiały uśmiech

Sposoby na wybielenie zębów to nie tylko pasty i paski, ale również specjalne nakładki. Czym się charakteryzują? 

  • Nie tylko wybielają szkliwo, ale również je remineralizują.
  • Usuwają przebarwienia.
  • Wzmacniają zęby i potrafią odbudować szkliwo.

Nakładki wybielające zęby są bardzo proste w aplikacji i można stosować je kilka razy w tygodniu. Wystarczy w odpowiedni sposób wypełnić je żelem i delikatnie umieścić w jamie ustnej, a po czasie wskazanym przez producenta ściągnąć i spłukać pozostałe resztki żelu. Nakładki wybielające na zęby mogą pomóc w stosunkowo szybkim osiągnięciu białych zębów.