Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. Egolarka dla kobiet z futerałem

Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E golarka dla kobiet z futerałem
Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E golarka dla kobiet z futerałem

Kod: SWO02088 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis produktu Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E
Właściwości

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro for Women zapewni Twojej skórze doskonale gładkie golenie.

Właściwości:

  • goli szybko i łatwo
  • maszynka jest wyposażona w pasek nawilżający
  • głowica maszynki jest wymienna
  • zapewnia dokładne golenie i precyzyjny efekt

Sposób użycia:
Użyj pianki do golenia lub kremu i następnie ogol skórę długimi, delikatnymi pociągnięciami. Głowicę golącą wymień na nową, gdy tylko zużyją się paski nawilżające lub stępią ostrza.

Właściwości

Substancje aktywne
aloe vera, witamina E

O marce Wilkinson Sword

p>Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!  

Recenzje Wilkinson Sword Quattro for Women Aloe & Vit. E